Hızlı Ara

Beşyol cam temizlik şirketi
Beşyol cam temizlik şirketi

Beşyol cam temizleme şirketi;
Beşyol temizlik hakkında anahtar kelimeler:

Beşyol temizleme şirketi, Beşyol ev temizleme şirketi, Beşyol inşaat temizleme şirketi, Beşyol cam temizlik şirketi, Beşyol ofis temizleme şirketi, Beşyol yangın sonrası temizleme, Beşyol su baskını temizleme, Beşyol boya badana şirketi, Beşyol cila şirketi

 

Beşyol cam temizleme şirketi; Bina, ev ve plazaların estetik açıdan güzel görünmesi için gerekli olabildiği gibi, camın kalıcı kir tabakası ve oksidasyon oluşmasını engellemek için de bir ihtiyaçtır. Yağmur, çamur ve asit yağmurları, havada bulunan toz ve küçük parçacıklar ile zararlı çevresel etkilere maruz kalan binaların dış cepheleri geri dönüşümsüz hasara neden olur. Daireler için geçerli olmasa da iş merkezleri, ofisler ve plaza tarzı binaların en az yılda iki kez binaların dış cephe cam silim temizliğini yaptırması cam ve cephe yapısının korunarak gelecekte onarımlar sorunları konusunda maddi tasarruf sağlar. Firmamız Beşyol bölgesinde binanız için gerekli görülen cam silim hizmetleri için ÜCRETSİZ keşif imkanı ile hızlı bir şekilde temizlik yöntemleri sunmaktadır.
Binaların cam temizliği konusunda tüm ekiplerimiz işinde profesyonel, çevre ve çalışan güvenliği hakkında eğitimlerini almış, çalışma esnasında yüzeyin türüne göre malzeme ve kimyasal kullanımı konusunda geniş deneyim ve beceriye sahip personellerden oluşmaktadır.
Bizler cephe yüzeyinin keşfi ile etkili olabilecek deterjan ve kimyasalların seçimi konusunda özen göstererek müşterilerimizin memnuniyeti, işin sağlıklı ve temiz olması için gayret göstermekteyiz. Cam ve cephe için uygun olmayan temizleyicilerin cephe yüzeyine zarar verebileceğini unutmamalısınız. Bu yüzden cephe temizliği ve cam silimi konusunda işi uzmanlarına bırakmanız önerilmektedir.

Beşyol cam temizleme şirketi
Özellikle çok katlı binalarda platform sepetli vinç kullanılabildiği gibi, binanın durumu ve konumuna göre asma sepet, teleskopik uzatma vb. farklı araç ve ekipmanların ihtiyacı binanızın keşfi esnasında belirlenir.
Cam temizliği ve cephe temizlik işlemleri için kullanılacak deterjan ve kimyasallarımız yağ, kir çözücü ve anti statik özelliklere sahip oldukları için uzun süre camlarınıza toz yapışmaz. Normalde pürüzsüz olan cam yüzeyi aşırı aşındırıcı kimyasallar ile temizlenmeye kalkılırsa yüzeyde mikro delikler ve yaralanmalara sebep olmaktadır. Kuzey temizlik şirketi olarak biz cam yapılan tüm yüzeyler için uygun sıvı çözümleri ile çalışıyoruz.

BEŞYOL CAM TEMİZLİĞİ İÇİN KULLANILAN DETERJANLAR, KİMYASALLAR, EKİPMANLAR:
Kimyasal, Deterjanlar, Dezenfektanlar: Kullanılan tüm ürünler Çevre ve doğa dostu (doğada 100% çözülebilen) reaktifler, cam, alüminyum, mermer, metal ve ahşap tüm yüzey ve alanlar için özellikle üretilmiş ürünlerdir. Bütün kimyasal ve deterjanlar sertifikalı olup, talebiniz dahilinde “(MSDS) – (Material Safety Data Sheets) Ürün güvenlik ve bilgi formu” tarafınıza gönderilir.
Ekipmanlar: Platform sepetli vinç, teleskopik uzatma, asansör asma sepet, iskele vb. (gerekli ise) basınçlı yıkama makinesi, cam temizliği için cam silim takımları, eldivenler ve diğer genel temizlik ekipmanları.

ORGANİZASYON, ÇALIŞMA:
Cam silimi ve dış cephe temizliği için bize sayfamızda bulunan sabit hat ve GSM telefonlarından ulaşabilir, ÜCRETSİZ keşif talebinde bulunabilirsiniz. Veya mümkünse binanızın fotoğraflarını ve adresinizi mail yoluyla bize iletebilir fiyatlandırma konusunda teklif talebinde bulunabilirsiniz. Binanızın ve camların durumu, konumu, çalışma gün ve ekip sayısı belirlenerek oluşturulacak olan teklifimiz en kısa sürede size iletilir. Teklimizin onaylanması durumunda tüm çevre ve çalışan güvenliği tarafımızca sağlanarak hizmet yerine getirilir.

ÖDEME ŞEKLİ:
Genellikle iş bitimi ve nakit.

Beşyol cam temizleme şirketi; Üniversite, fırın, ev, hastane, konut, restoran, lokanta, sağlık ocağı, yurt, mağaza, yuva, dükkan, alış veriş merkezi (AVM), otel, depo, pastane, camii, bina, yemekhane, imalathane, ofis, hamam, market, büro, tatil köyü, plaza, ticaret merkezi, üretim alanları, işyeri, okul, bina, apartman, daire, pansiyon, dershane, kolej, klinik, eczane, güzellik salonu, tıp merkezi, film çekim yerleri (set ve stüdyo), fuar ve stant alanları, spor salonu, tiyatro ve temizlik ihtiyacı olan her bölgeye her alana hizmet veriyoruz. Eşyalı, boş, inşaattan çıkmış, yangın sonrası veya su baskını görmüşse lütfen bu hususları bizi aradığınızda belirtiniz.

Beşyol Temizlik şirketi hizmetlerimiz:
Beşyol cam temizliği şirketi
Beşyol cam silimi
Beşyol cam temizlik şirketleri
Beşyolde cam silim şirketleri
Beşyol Dış cephe temizliği
Beşyol Bina temizliği
Cila uygulama
Beşyol’ deki fabrikaların cam temizlikleri
Beşyol Dıştan cam temizlikleri
Beşyol Cam temizleme firması
Plaza tarzı binaların temizlenmesi (dıştan, vinç yardımı ile)
Beşyol cam temizlik şirketi
Bina cam silme
Apartman camlarının temizlenmesi
Ofis camlarının silinmesi
Kirli camların temizlenmesi
Beşyol ev temizliği şirketi

Beşyol cam temizleme şirketi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir