Hızlı Ara

Beykent ev temizlik şirketleri

Beykent ev temizlik şirketleri

 Beykent ev temizlik şirketleri, ev temizleme
Evinizin metrekaresine orantılı oluşturulacak ekip ve kişi sayısı size belirtilir, belirlenen gün ve saatte Kuzey temizlik şirketleri personelleri meskeninizde olur
Beykent ev temizlik şirketleri

Tel: 0212 515 2926 – Gsm / WhatsApp: 0545 493 4187

Beykent inşaat temizlik şirketi

Beykent İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizlik
Müşterilerimizin inşaat sonrası temizlik şirketi hizmetlerimizden faydalanma talebi için iki ana neden vardır…
Beykent inşaat temizlik şirketi

Beykent Ofis Temizlik Firmaları

Beykent Ofis büro ve Dükkan Temizliği
Ofis temizliği müşteri ve ziyaretçilerinize temiz iş ortamı sunmak için gerekli olabildiği gibi temizlik şirketi
Beykent Ofis Temizlik Firmaları

 

Beykent yangın temizlik

Beykent Yangın temizlik şirketleri
Yangın sonrası temizliği için gerekli ise meskenin dezenfektesi ve tadilatı, onarımı, boya badanası dahil olmak üzere tüm işlemleri üstleniyoruz.
Beykent yangın temizlik

Beykent su baskını

Beykent İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizlik
Sel baskını temizliği, su tahliye işlemleri, dezenfekte, atık su çekimi ve dezenfekte, kanalizasyon basması sonrası (lağım suyu temizliği)…Beykent su baskını

Beykent cephe cam temizliği

Beykent cam temizlik şirketi
Binaların cam temizliği konusunda tüm ekiplerimiz işinde profesyonel, çevre ve çalışan güvenliği hakkında eğitimlerini almış…Beykent cephe cam temizliği

Kuzey group temizlik şirketleri

Beykent Temizlik Firmaları

Beykent temizlik şirketleri , inşaat temizlik şirketi

İnşaat temizlikleri hemen hemen tüm meskenler için geçerlidir. İnşaat sonrası kalabilecek muhtemel kaba çöp ve molozların atılması, taşınma veya açılış öncesi tüm alanın hazır hale getirilmesi, ince temizliğin yapılması, boya, harç, bant ve benzeri atıklardan arındırılması için tüm ekipman ve makinelerimiz ile özenle hizmet veriyoruz.
Kuzey Group temizlik şirketleri Beykent bölgesi dahil olmak üzere 2004 yılından bu yana İstanbul genelinde büyük veya küçük tüm işletmeler ve konutlar için profesyonel temizlik hizmeti vermektedir.

Evlere, ofislere, otellere, üniversiteler, klinikler, hastane, sağlık ocağı, okullar, bankalar, mağazalar, yurt, restoranlar, fırınlara, konut, market, lokanta, dershane, yuva, pansiyon, dükkan, fuar ve stant alanları, alış veriş merkezi (AVM), pastane, depo, imalathane, camii, yemekhane, tatil köyü, hamam, büro, güzellik salonu, ticaret merkezi, üretim alanları, iş yeri, okul, bina, apartman, dairelere, kolej, eczane, tıp merkezi, spor salonu, film çekim yerlerinin (set ve stüdyolar), tiyatro, ardiye, bodrum dahil olmak üzere küçük, orta ve büyük tüm işletme ve mekanlar için rutin temizlik veya talebe göre bir defaya mahsus temizlik hizmeti sunuyoruz.

Meskeniniz eşyalı, boş, inşaattan çıkmış, yangın sonrası veya su baskını görmüşse lütfen bu hususları bizi aradığınızda belirtiniz.
Beykent temizlik şirketleri

Tel: (0212) 515 2926
474 36 71
Gsm: 0545 493 4187

Beykent Temizlik Şirketi , Ev temizlik şirketleri

Beykent semtine çok sık servis gönderen firmamızın talep etmeniz durumunda gündelikçi usulü tek personel servisi de mevcuttur. Tek personel servisi saat kısıtlamalıdır. Ekipler halinde verilen temizlik hizmetimizde ise fiyatlandırma metrekareye orantılıdır, ekip sayısı yine metre kareye orantılı belirlenir. Ortalama 500 m2 altındaki alanlar için telefon ve mail yolu ile bilgi ve fiyatlandırma yapılabilmektedir, daha büyük alanlar için ÜCRETSİZ keşif servisimiz mevcuttur.
Ev temizlik firmaları: Daire temizliği için gerekli olabilecek tüm malzeme ve ekipmanlar firmamız tarafından gönderilir. Sizin her hangi bir deterjan, kimyasal, makine almanıza gerek yoktur.

Beykent Temizlik Şirketi

Tel: 0212 515 2926 – Gsm / WhatsApp: 0545 493 4187

Beykent Temizlik Firmaları , Yangın temizlik şirketleri

Yangın sonrası temizliği nasıl yapılır? Meskenlerin anahtar teslim tüm işlemlerini üstleniyoruz. Temizlik yapılarak kurtarılabilir durumda olan eşyalar ayrılarak atılması ve uzaklaştırılması gerekenleri meskenden çıkartılır. Yangın sonrası duvar ve tavanları boya öncesi is ve kurumdan arındırılır. Tadilat ve hasar onarımı yapılarak, boya badanaya hazır hale getirilir. İs ve kurumun sonradan kusma, sararma ve leke yapmaması için astar uygulaması sonrası boya ve badana yapılarak mesken içerisindeki eşyaların temizliği ve dezenfektesi yapılır. ÜCRETSİZ keşif ve bilgi talebinde bulunmak için bizi aradığınızda meskenin nerede olduğu ve durumu hakkında bilgi vermeniz yeterlidir.
Firmamız İstanbul genelinde tüm ilçelere hizmet veriyor, yangın sonrası temizliği için gerekli ise meskenin dezenfektesi ve tadilatı, onarımı, boya badanası dahil olmak üzere tüm işlemleri 2 yıl garanti vererek üstleniyoruz.
• Yanmış alandan kullanılmaz durumdaki eşyaları uzaklaştırıyoruz,
• Zarar görmemiş eşyaların ve mobilyaların üzerleri örtülerek daha fazla zarar görmesini engelliyoruz,
• Duvar ve tavanların is, kurumdan arındırmak ve boyaya hazırlık için silimini yapıyoruz,
• Onarılması gereken hasarlı bölgelerin alçı, sıva, köpük vb. gerekli malzeme ile tadilatını yapıyoruz,
• Müşteri talebine göre boya türü ve rengi seçilerek uygulamasını yerine getiriyoruz,
• Tüm eşyaların temizliği yapılarak mesken içi dizimini sağlıyoruz,
• Temizlik sonrası koku arındırma amaçlı dezenfeksiyon ve hava şartlandırma yapıyoruz.
• Tüm hizmetlerimize yazılı belge ile 2 yıl garanti veriyor, herhangi bir talep olduğunda müşterimize ücretsiz servis göndermeyi peşinen kabul ediyoruz,
• İş yeri ve ev gibi farklı mülkiyetler için meskene özel çözümler sunuyoruz.

Beykent Temizlik Firması , Su baskını temizliği

İstanbul genelinde bulunan ev iş yeri ofis, fabrika, mağaza, depo, bodrum vb. benzeri tüm meskenlerin sel baskını temizliği, su tahliye işlemleri, dezenfekte, atık su çekimi ve dezenfekte, kanalizasyon basması sonrası (lağım suyu temizliği) gibi hizmetleri yerine getiriyoruz.
Su ve sel baskını sonrası temizlikleri için bize ulaşmanız yeterlidir.
Tel: (0212) 515 2926 Gsm: 0545 493 4187
• Su hasarının onarımı ve su tahliye hizmetleri
• Kanalizasyon baskını zararlarının iyileştirilmesi (dezenfekte)
• Sel, su taşkını (su çekme) temizleme ve onarım hizmetleri
• Konut ve iş yeri gibi tüm meskenler için mülkiyete özel hizmetler

Beykent Temizlik Firmaları , Boya badana ustaları

Konusunda uzman ustalarımız mesken içerisinde ve dışarısında işlem görmesi gereken tüm yüzeyler için gerekli olabilecek tüm hazırlıkları dikkatle yerine getirirler. Her projenin farklı yapısal ölçülere sahip olduğunun bilincinde hareket eden Kuzey Group iş başlangıcından iş teslimatına kadar tüm konut ve meskenlerde hassasiyetle iş takibi yaparak müşteri memnuniyeti önceliğini bilir.
Firmamız kullandığı ürünlerin kalitesi, ekipmanlar ve malzemelerin piyasanın en iyisi olması konusunda taviz vermemektedir. İşçilik maliyetini çalışanlarına yansıtmadan düşük tutarak verimli iş çıkmasını sağlıyoruz.

Beykent Temizlik Hizmetleri , Dış cephe cam temizliği

Dış cephe cam temizlikleri konusunda geçmişten günümüze oluşturmuş olduğumuz birikim, deneyim ve yüzlerce referansımız ile İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye geneline profesyonellikle hizmet veriyoruz.
Plaza türü binaların silikon cephe, giydirme cephe, cam kaplama, alüminyum kaplama ve benzeri alanların temizliği için firmamızı aradığınızda ÜCRETSİZ keşif talep ediniz. Binanın konumu ve durumuna orantılı oluşturulacak teklif keşif sonrası en kısa sürede tarafınıza iletilecektir..Şirketimiz dış cephe temizliği esnasında çevre ve çalışan güvenliğini alarak olası kaza ve olumsuz durumları engellemek için en üst düzeyde gayret gösterir.
Bina ve plaza tarzı çok katlı meskenlerin dış cephe cam temizlikleri genellikle binanın durumu ve konumuna göre platform sepetli vinç yardımı ile yapılabildiği gibi, teleskopik uzatma, asma sepet, iskele ve halat ile erişim yapılarak da hizmet yerine getirilebiliyor. Vinçli çalışma diğerlerine göre daha güvenli oluşu, risk durumunun minimum seviyede olması ve çalışma sürecinin hızlı akması açısından özellikle önerilir ve tercih edilir.

Temizlik şirketleri
yangın temizlik işleri

Beykent boya badana

boya badana ustaları
Kuzey Group boya badana hizmetleri, 2004 yılında kurulduğu günden bu güne, tam iki yıl garanti ile desteklenen sorunsuz hizmet anlayışını her daim müşterilerine yansıtmıştır
Beykent boya badana

Fabrika temizliği şirketleri

inşaat sonrası fabrika tadilat sonrası temizlik yaptırmak
Faal durumdaki veya inşaat sonrası fabrika, boş yeni fabrika temizlikleri; Duvar, camlar, zemin, mutfak, banyo, üretim alanı, lavabo, idari ofisler, personel alanı, depo vb. tüm bölümler temizlenmektedir… Fabrika temizliği şirketleri

Bina temizleme firmaları

inşaat sonrası bina temizliği, inşaat bitimi bina
Bina iç ve dış temizlikleri için inşaat sonrası temizlikleri veya yaşanılan binaların temizliği konusunda örnek listemiz mevcuttur. Bu liste her tesis ve meskenin gereksinimleri için ÜCRETSİZ keşif sonrası özelleştirilmiş olacaktır.Bina temizleme firmaları

 

Cila hizmetleri

mermer cilalama, parlatma
Cila uygulamalarımız kristalize ve polimer bazlı olup, zemin türüne göre işlem uygulanır Cila hizmetleri

Mağaza temizliği

 Mağza temizleme şirketleri, mağaza temizlik personeli
Mağaza temizlikleri günlük bazlı olabildiği gibi periyodik usulü ekipler halinde de hizmet verilir… Fabrika temizliği şirketleri

Zemin temizliği

Zemin yıkama şirketleri, yer temizliği
Zemin türüne göre mop, paspas veya yıkama makinesi kullanılır. Genellikle zemin kaba pisliği alındıktan sonra makine yardımı ile yıkanarak ıslak-kuru vakum ile çekilir.Zemin temizliği

boyacı ustası bul

Boya badana hizmetlerimiz

 • Boya badana şirketleri
 • Tadilat, tamirat ve onarım
 • Dekorasyon
 • Dekoratif boya uygulamaları
 • Sütun, Kemer ve köprü yapımı
 • Ev boyama ustası
 • Yangın sonrası boya badana işlemleri
 • Yağlı boya hizmetleri
 • Alçı sıva uygulamaları
 • Alçıpan montajı
 • Simli boya
 • Asma tavan
 • Beykent boya badana
 • Dış Cephe mantolama
 • Isı yalıtımı
 • Su yalıtımı
 • Ev tadilat tamirat
 • Bina mantolama
 • Kartonpiyer ve stropiyer
 • Anahtar teslim komple tadilat
 • Asma tavan yapımı
 • Köpük uygulamaları
 • Uygun boyacı fiyatları
 • Betopan uygulama, betopan montajı
 • Bölme duvar
 • Beykent boyacı ustası

temizlik firmaları

Temizlik hizmet alanları ve kapsamı

 • Beykent Ev Temizlik şirketleri
 • İnşat sonrası temizlikleri
 • Ofis temizliği
 • Yangın sonrası temizlik işlemleri
 • Tadilat sonrası temizlikleri
 • Bina temizliği
 • İş hanı temizliği
 • Üniversite temizliği
 • Yurt temizliği
 • Hastane temizlikleri ve hijyeni
 • Konut temizlik işleri
 • Sağlık ocağı temizleme
 • Fırın temizlikleri
 • Periyodik mağaza temizleme
 • Dükkan temizlik şirketi
 • Alışveriş merkezi AVM temizlikleri
 • Otel temizleme
 • Depo temizlik şirketleri
 • Pastane temizliği
 • İbadethane temizlemesi
 • Hamam temizlik işlemleri
 • Spor salonu temizlik
 • Cami temizliği
 • İş yeri temizliği
 • Eğitim alanı temizliği
 • Profesyonel hizmet
 • Okul temizliği
 • Dersane temizliği
 • Fabrika temizleme
 • Sinema temizliği
 • Market temizliği
 • İş hanı temizliği
 • Konser alanı temizliği
 • Cam silimi
 • Endüstriyel temizlik
 • Banka temizliği
 • Etkinlik sonrası temizlik
 • Cilalama hizmetleri
 • Boya badana şirketi
 • Mermer cilalama
 • PVC cilalama
 • Mineflo cila işlemi
 • Yemekhane temizliği
 • Günlük temizlik
 • Su baskını sonrası temizliği
 • Dezenfekte işlemleri
 • Ortam hava kokusu şartlandırma
 • Fuar alanı ve stand temizliği
 • Boş ev temizliği
 • Eşyalı ev temizliği
 • Havuz temizliği
 • Yazlık ve villa temizlikleri
 • Dış cephe temizlik firması
 • Yangın sonrası oluşan is kokusu ve temizliği

Meskeniniz eşyalı, boş, inşaattan çıkmış, yangın sonrası veya su baskını görmüşse lütfen bu hususları bizi aradığınızda belirtiniz.

İstanbul genelinde hizmet verdiğimiz diğer ilçeler

 • Fatih
 • Sarıyer
 • Arnavutköy
 • Güngören
 • Beykoz
 • Üsküdar
 • Ümraniye
 • Tuzla
 • Şile
 • Zeytinburnu
 • Eyüp
 • Esenler
 • Sultanbeyli
 • Şişli
 • Sultangazi
 • Silivri
 • Pendik
 • Kadıköy
 • Gaziosmanpaşa
 • Eminönü
 • Çatalca
 • Bahçeşehir
 • Büyükçekmece
 • Beyoğlu
 • Beşiktaş
 • Bayrampaşa
 • Bakırköy
 • Bahçelievler
 • Bağcılar
 • Avcılar
 • Maltepe
 • Küçükçekmece
 • Kartal
 • Kağıthane
İstanbul’un bütün İlçe ve Semtlerine 7/24 hizmet veriyoruz.

Beykent temizlik şirketleri, Beykent ev temizlik şirketi, Beykent ev temizlik firmaları, Beykent yangın sonrası, Beykent ev temizliği, inşaat
Beykent temizlik şirketleri: Beykent ev temizlik şirketi: Beykent temizlik firması telefon (0212) 515 2926 GSM: 0545 493 4187, Beykent ev temizliği şirketi:
Beykent bölgesinde ofis temizliği
Beykent ev temizliği yapan şirketler
Beykent cam silimi firmalar
Beykent inşaat temizliği şirketleri
Beykent dış cephe temizliği
Beykent bina temizliği
Cila uygulama
Beykent’ deki fabrikaların temizlikleri boş ev temizliği, Beykent ev temizlik firmaları, ev, temizlik, şirket, firma, eşyalı ev temizliği, inşaat sonrası ev temizliği, yangın sonrası temizlik, Beykent boya badana hizmetleri veriyoruz

Beykent ev temizlik şirketleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir