Hızlı Ara

Dış cephe cam silimi İstanbul başta olmak üzere Türkiye sınırları içerisinde tüm illere hizmet veriyoruz.

Cam temizliği hizmeti yapmış olduğumuz hizmetlerin en önde gelenlerindendir. Camlarınızda hava kirliliğine paralel olarak yağmur ve rüzgarlı havalarda camlarınız kir, is, oluşur. Bu durumda camlarınızın uzun zaman temizlenmediği takdirde camınızın üzerinde kir tabakası oluşur (cam pası) ve bu camların tekrar eski görünümünü alması her geçen gün daha da zorlaşır. Bu tür sıkıntılar yaşamamak için camlarınızın en az 6 ayda bir temizlenmesi gerekmektedir. Müşterilerimizin bu tür ihtiyaç duyduğu işlerde KUZEY TEMİZLİK firmasından mail veya telefon irtibatı ile yardım alabilirsiniz.

Cam Temizliğiniz 1-3 kişilik ekibimiz ile bez kullanılmadan cam aletler ile, sadece çerçeve kısmında bez kullanılarak temizlik hizmeti gerçekleştirilir.

Tel: (0212) 515 2926 Gsm / whatsapp: 0545 493 4187

Cam silimi

Cam silimi” üzerine bir düşünce

 • 10 Ocak 2011, 16:33
  Kalıcı bağlantı

  Sn.Yetkili,
  Merkez Binamız için temizlik şartnamesi,program şartnamesi ve sözleşme taslağı size göndermiş olduğumuz mail içerisinde mevcut olup, bu doğrultuda olarak fiyat çalışmanızı tarafımıza iletmenizi rica ederiz.
  Saygılarımla,
  Lale Gürbüz Uçar

  Cevapla
 • 4 Ocak 2011, 02:09
  Kalıcı bağlantı

  Merhaba
  camların silinmesi konusunda sadece işyerlerinemi hizmet veriyorsunuz, evlerin camlarının silinmesi için eleman göndermeniz mümkünmü? evimiz Beşiktaş’ta 3+1 balkon kısmıda kapalı camlardan her zaman sildirme imkanımız yok.eve temizlikçi kadın geliyor ama onlar hep kalıyor, yüksek ve uzun olduğu için erişilme imkanı yok.yardımcı olurmusunuz? teşekkürler, kolay gelsin. Meryem Gülen

  Cevapla
  • 10 Ocak 2011, 12:20
   Kalıcı bağlantı

   Beşiktaş’ta bulunan eczanemizin önden ve arkadan olmak üzere toplam 6 parça camı var.Beşiktaş tarafına servisiniz varmı? Eczanemizin cepheden fotoğraflarını sizin mail adresinize gönderiyorum.Bilginize, iyi günler

   Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir