Hızlı Ara

cam temizlik şirketi
cam temizlik şirketi
Camları sildirmek için şirket arayışı içinde iseniz sayfamızda bulunan telefon numaralarından bize ulaşabilir veya mail, whatsapp yoluyla binanızın fotoğraflarına bize ileterek fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz.

Tel: (0212) 515 2926 Gsm / whatsapp: 0545 493 4187

İstanbul genelinde plaza ve binaların dış cephe cam temizliklerini profesyonelce yerine getiriyoruz. Bina türü ve konumuna göre teleskopik uzatma, asma sepet, platform sepetli vinç ve dağcılık yöntemleri ile tüm güvenlik önlemlerini alarak hizmet veriyoruz. Binanız ister inşaat sonrası ister daha önce silinmiş olsun titizlikle çalışıyoruz.

Çok katlı binalarınızın dış cephe temizlikleri uzman yardımı olmadan bina sahipleri açısından hem zor hem külfetli olabilir.

Bir yandan binanıza uygun vinç kiralama şirketi ile anlaşmaya çalışırken bir yandan da cephenizi temizleyecek ehliyetli birini aramak durumunda kalabilirsiniz.

Dış Cephe ve Cam Temizliği istanbul
Tüm bunları yaparken yüksekte çalışacak insan açısından almanız gereken önlemler ve binanızın yeri yoğun trafiğe bağlı bir yerdeyse işin içinden çıkılmaz bir hal alır.

Tam bu noktada bizi aramanız yeterli, çok katlı binalarda keşif için gelecek olan arkadaşlarımız size detaylı bilgi vereceklerdir.

Dış cepheniz özelliği, plaza yada yüksek bina türü ne olursa olsun binanızın konumuna göre vinç yardımı, asma sepet yardımı yada teleskopik uzatma ile binanıza uygun bir çözüm önerilir.

Cephenizin periyodik (sürekli) temizlenmesi konusunda sözleşme önerimizi dikkate almanızı öneririz.

Camları sildirmek için şirket

Camları sildirmek için şirket” üzerine bir düşünce

  • 10 Ocak 2011, 18:33
    Kalıcı bağlantı

    Sayın ilgili,
    ********* Silver Laleli Şubesi’nin bina cephesinde var olan giydirmenin temizlik işleminin yapılması gerekmektedir. İnternette arama yaparken sizi buldum. Bina cephesi yaklaşık olarak 120 m2 (8m x 15m). Sizden acil olarak cevap bekliyorum.*** *** ** ** tlf dan ulaşabilirsiniz.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.