Hızlı Ara

Kuzey Temizlik Hizmetleri ev temizliği konusunda işinde uzman temizlik personelleri ile hizmet vermektedir. Firmamız tecrübeli temizlik personelleri ile ev temizliği sırasında gereken titizlik ve özeni göstermekte olup kırılabilecek veya antik değer taşıyan eşyalarınızın temizlik esnasında hasar görmemesine özenle dikkat etmekte olup sizlere kaliteli temizlik ve güveni bir arada sunmaktadır.

Evlere temizlik istanbul
Ev temizliği konularında firmamızdan hizmet almak için bizimle irtibata geçerek randevu almanız gerekmektedir. Tel: (0212) 515 2926 Gsm: 0545 493 4187 Temizlik hizmeti dahilinde detaylı açıklamaları ve nasıl temizlik yapıldığı konusunda aşağıda kısa açıklaması bilginize sunulmuştur.

Ev Temizliği Nasıl Yapılır?
Temizlik firması olarak vermiş olduğu hizmetlerden biri olan ev temizliği, siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda eşyalı veya boş daire olabilir. İnşaat aşaması bitmiş tek bir sefere dahil olmak üzere sizin belirleyeceğiniz zamanlarda randevu talep edilerek, temizlenecek villanın durumuna göre personel sayısı belirlenir.

Bu isteğinize göre bay veya bayan, kadromuz tarafından inşaat sonrası ev temizliği, hizmetimiz her zaman sınırsız daima sağlığa uygunluk kalitesindedir.
Kuzey temizlik firması

Ev temizlik firması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir