Hızlı Ara

Hadımköy’de inşaat sonu temizliği hemen hemen tüm alanları kapsamaktadır. Bütün mekânların aynı olmadığı gerçeği ve her müşterinin isteklerine cevap verebilmek, tüm araç ve gereçleri temin etmekle olur. İnşaat sonrası fabrika temizlik hizmeti fiyat bilgisi alabilmek için bizi arayarak ÜCRETSİZ keşif talep edebilirsiniz.

Hadımköy fabrika temizlik şirketleri

Tel: 0212 515 2926 – Gsm / WhatsApp: 0553 110 4213

Hadımköy tadilat sonu fabrika

Tadilat sonrası temizlik, inşaat temizlikleri gibi hemen hemen tüm alanları kapsamaktadır. Tüm hizmet türlerinde sizin herhangi bir malzeme, makine, kimyasal almanıza gerek yoktur, binanın durumuna göre tümünü firmamız göndermektedir. Tadilat sonu temizlikleri fiyat bilgisi alabilmek için bizi arayarak ÜCRETSİZ keşif talep edebilirsiniz.

…………………………………………………………………………………………………..

Hadımköy dolu, eşyalı, boş fabrikaların temizlikleri

Fabrika temizlik şirketleri; Faal durumdaki fabrika, boş yeni fabrika temizlikleri; Duvar, camlar, zemin, mutfak, banyo, lavabo vb. tüm bölümler temizlenmektedir. Tüm temizlik şirketleri gibi firmamızda tek bayan gönderilmemektedir. Genellikle ekip gönderilir ve bir gün içinde hizmetin tamamlanması sağlanır.

…………………………………………………………………………………………………..

Hadımköy fabrika camlarının silimi

Cam temizlik işlemi aksi belirtilmedikçe içli-dışlı yapılır, pencerelerin doğramaları silinir. Camlarda olabilecek bant, etiket, harç, boya veya inşaat sonrası atıklardan arındırılır.

Çok katlı, plaza tarzı binaların giydirme cephe temizliği, siding yıkama gibi hizmetler yerine getirilir. Dış cephe temizliği için gerekli olabilecek vinç, merdiven, teleskopik uzatma, iskele, asma sepet vb. tüm araç ve gereçler tarafımızca tedarik edilir.

…………………………………………………………………………………………………..

Hadımköy yangın sonu temizlik – su baskını sonrası temizlik

Yangın ve su baskını felaketleri herkesin başına gelebilecek üzücü bir durumdur. Binayı eski haline çevirmek ise profesyonel yardımı olmadan çok zordur. Binanızı boyuyor, temizliyor, dekore ediyor, dezenfeksiyon sonrası anahtar teslimi hizmet veriyoruz. ÜCRETSİZ keşif talebi için bizi aramanız yeterlidir.

……………………………………………………………………………………………..

Tel: 0212 515 2926 – Gsm / WhatsApp: 0553 110 4213

Hadımköy fabrika binasının boyanması

Çok katlı binaların dış cephe boyası için birinci sınıf boya malzemesi kullanılır. Dış cephede gerekli olabilecek vinç, merdiven, teleskopik uzatma, iskele, asma sepet vb. tüm araç ve gereçler tarafımızca tedarik edilir.

Fabrika temizlik şirketleri anahtar kelimeleri

Hadımköy fabrika temizlik şirketleri, Hadımköy fabrika temizleme şirketi, Hadımköy fabrika temizlikçi şirketi, Hadımköy fabrika temizlik firması

Hadımköy fabrika temizliği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir