Hızlı Ara

inşaat temizliği
inşaat temizlik şirketi

İnşaat temizlik şirketi

İnşaat Temizliği, Kuzey inşaat sonrası ev temizliği şirketi olarak inşaat alanında her meskenin inşaat temizliği yapılmaktadır, inşaat ve şantiye temizliği yapan şirketimiz iş yeri, daire, okul, ev, fabrika, otel, dükkan, dershane, villa, kolej, bodrum, üniversite, şantiye, yazlık ev, bina, apartman, spor salonu, merdiven, hamam çok daha çeşitli yapı ve yüzeylerin hassas inşaat temizliği çalışmaları yüzeylere zarar vermeden ve her yüzeyin kendine has imal edilmiş temizlik ürünleri tarafından temizliğinin yapılması büyük ehemmiyet arz etmektedir.

İnşaat temizliği firması olarak, sizlere en kaliteli hizmet sunmak için alanımızdaki diğer firmalar gibi ekipler halinde hizmet vermekteyiz.

Tel: 0212 515 2926 – Gsm / WhatsApp: 0553 110 4213

İnşaat temizlik firmaları

İnşaat artıkları ve inşaatların bitiminden sonra ortaya çıkan ve temizliği çok zahmet isteyen kaba pislikleri şirketimiz en kısa müddette temizler ve inşaatın artıklarından ve atıklarından eser kalmaz.

İnşaat sonrası temizliğini şirketimiz kaliteli ve garantili olarak yapmaktadır. İnşaat artıklarını temizlemek kolay değil ve herkesin yapabileceği bir temizlik değildir. Zira kaba olarak görünen temizliğin yanı sıra asıl olan kaba pislikten sonra kalan toz ve ince pisliktir. Şirketimiz sadece inşaat sonrası ortaya çıkan kaba pisliği değil bu arada gözden kaçan ve dikkat edilmeyen ince pisliğinde inşaattan arındırılmasını sağlar.

İnşaat sonrası ev temizliği şirketi olarak Kuzey temizlik şirketi markası oluşturmak ve güvenirliliğini arttırmak için büyük fedakârlık ile çalışmaktayız. Bu özverinin meyvelerini de bir temizlik şirketi için paha biçilmez olan müşteri güveni ile karşılığını aldık. Artık işimizin daha zor olduğunu biliyoruz. Sizlerin güveninize yakışmaya çalışmaktayız.

İnşaat sonrası ev temizliği

Eğer kullanılmış (daha önce oturulmuş) bir eve taşınıyorsanız, temizliğin öncesinde tadilat yapmanız da gerekebilir. Tadilatı temizlikten önce yaptırmalısınız, tadilat sonrasında sıra temizliğe gelecektir. Tadilatlı evler inşaat sonu daire temizlikleri kadar pislenmese de hijyen açısından da olsa ince temizlik gerektirir.

Fakat daireye ilk sahibi ve ilk siz yerleşecekseniz inşaat pisliği ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Taşınma öncesi ev temizliği

inşaat sonrası temizlik nasıl yapılır

İnşaat sonrası ev temizlikleri için genellikle ekipler halinde hizmet verilir.
Temizliğe başlanacak olan mesken için tüm malzemeler tarafımızdan gönderilir ve her bölgeye farklı malzeme kullanılır.
İnşaat sonrası atıklar varsa temizlikten önce kaba atıklar evden çıkarılır.
Evin her yeri vakum makinesi ile süpürülür ve vakumlanır.
Temizliğe öncelikleri camlardan başlanır. Camları silerken zeminlere su gelebileceğinden, camlara öncelik verilir.
Camlardan sonra balkonlar temizlenerek, yıkanır (mevcut ise zeminde bulunabilecek boya, harç, alçı vb. inşaat atıkları arındırılır.
Balkon temizlenirken bir diğer personel kapıları, petek ve prizleri siler.
Ekipteki başka bir personel mutfağa başlar. Mutfak detaylıca temizlenmesi gereken bir bölümdür. Eğer daha önce kullanılmış bir evdeyseniz, fayansları ve mutfak dolaplarını iyice silinir. Mevcut ise yağ tabakalarından arındırılır ve tüm dolapların iç – dış hijyeni sağlanır. Varsa ankastre ürünler temizlenir. Son olarak lavabo ovulur.
Yine bir diğer personel banyoya temizliğine başlar. Küvet ve duşa kabin temizlenir. Eğer kullanılmış ürünlerse, temizliğine ve hijyenine özen gösterilir. Son olarak fayanslar uygun kimyasallar yardımı ile ve bol su ile yıkanır.
Dış kapı temizlenir.
Taşınma esnasında nakliye elemanlarının ayakkabılarını çıkarmalarını ya da galoş kullanmalarını rica edebilirseniz temizlik sonrasında yeninden kirlenmesini engellemiş olursunuz.

İnşaat temizlik fiyatları

İnşaat temizliği için fiyatlandırma meskenin durumu, özelliği, metrajı ve konumuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Örneğin ortalama 160 m2 4+1 tek katlı daire ile yine 160 m2 dublex dairenin fiyatlandırması değişebilmektedir. Detaylı bilgilendirme için lütfen bu hususları bizi aradığınızda bildiriniz.

Tel: 0212 515 2926 – Gsm / WhatsApp: 0553 110 4213

İnşaat sonrası ev temizliği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir