Hızlı Ara

Zekeriyaköy temizlik firması

Zekeriyaköy temizlik şirketi

Zekeriyaköy; En eski Sarıyer ilçesi köylerinden biri olan Zekeriyaköy, Rumelifeneri, Demirciköy, Uskumruköy, Bahçeköy ve Maden ile komşudur. Zekeriyaköy adını, köyün ortasından geçen yol kenarında bulunan Zekeriya baba yatırından almıştır.
Zekeriyaköy genelinde; tüm mesken ve kurumlara temizlik hizmetleri ve boya badana servisimiz vardır. Zekeriyaköy sınırları içerisinde 500 m2 üzerindeki alanlara keşiflerimiz ücretsizdir.

Tel: 0212 515 2926 – Gsm / WhatsApp: 0553 110 4213

Kuzey temizlik şirketi olarak;

Ev temizliği, ofis temizliği, inşaat temizliği, yangın sonrası temizlik, tadilat sonrası temizlik, bina temizliği, iş hanı temizliği, dershane temizliği, fabrika temizliği, sinema salonu temizliği, cam silimi, endüstriyel temizlik şirketleri, banka temizliği, konser alanı temizliği, mermer cilalama, fırın temizliği, benzin istasyonu temizliği, konut temizliği, yeni ev temizliği, boya badana işleri, mağaza temizliği, yemekhane temizliği, fuar temizliği, antrepo ve depo temizliği, okul temizliği, cami temizliği, şantiye temizlikleri, su baskını temizliği, özel temizlik firmaları, profesyonel temizlik hizmetleri olarak faaliyet göstermekteyiz.

İnsan sağlığının söz konusu olduğu her mekanda temizlik de özel bir hassasiyet gerektirir. Su, temizlik malzemeleri veya diğer çözücüler ile, mekanik ve zaman gibi faktörlerin yardımı ile yüzeyden uzaklaştırma işlemini profesyonel elemanlar ile gerçekleştiren Kuzey Group İstanbul’un her ilçesine olduğu gibi Zekeriyaköy bölgesine de servisi olan temizlik şirketi olarak, temizlik anlamında her alanda, meskenlerin inşaat sonrası temizliklerinden, bakım ve günlük temizliklerine kadar her aşamada sorunsuz hizmet anlayışıyla gerekli makine ve teçhizat ile donanmış eğitimli personeli ile hijyen ve temizlik konularındaki tüm talepleri büyük bir titizlikle karşılar.
Kurum ve kuruluşlar, vitrinleri olan iş yerlerinin dekorasyonunda en değerli yapı malzemelerini tercih ederler. Modern makineleri büyük bir ustalıkla kullanan özel eğitimli temizlik personelimiz onların sürekli ışıl ışıl kalmasını sağlarken, ömürlerinin uzamasına da katkıda bulunurlar.
Yerler (zeminler) , duvarlar, mobilyalar, kapı, petek, priz, merdivenler, camlar, tüm kaplamalar, eşyalar ve çevredeki tüm yüzeylere uygulanan temel işlem temizliktir. Amaç kiri yüzeyden uzaklaştırmaktır. Bu işlem mekanik yolla ( silme, fırçalama vs. ) ve deterjan adı verilen kimyasal maddelerle yapılır. Amacımız sadece kiri yok etmek değil aynı zamanda mikrobik florayı da azaltmak olduğundan dezenfeksiyon şarttır. Firmamızın kullanmakta olduğu ürünler kabul görmüş standartlara uygun aynı zamanda Sağlık Bakanlığının onaylamış olduğu tanınan firmalar tarafından üretilen ürünlerdir.
Temizlik şirketi Zekeriyaköy Günlük temizlik ve Dezenfeksiyon: Toz alma, zemin temizliği, çöp toplama lavabo ve tuvalet temizliği, eşyaların düzenini koruma, dezenfekte kimyasalı uygulanması vb.
Periyodik temizlik ve dezenfeksiyon: Duvar, tavan, kapı, pencere, eşyalar, zemin bakımı, cilalama (parlatma), cam silimi, dış cephe temizliği yapılmaktadır.
Olağanüstü durumlarda yapılan temizlik ve dezenfeksiyon: Kanal taşması, boru patlaması, su basması (su baskını temizliği), yangın çıkan yerlerin temizliği (yangın sonrası temizliği), inşaat sonrası temizliği (taşınma öncesi temizlik ve taşınma sonrası temizlik), tadilat sonu temizlikleri ve benzeri durumlarda yapmış olduğumuz temizliklerdir.

Temizliğin her safhasında gerekli olan ve kullanılan ekipmanlar, teknik malzemeler ve temizlik ürünleri ISO ve TSE normlarına uygun olup, kalite belgeleri ve güvenlik formları sitemizde mevcuttur
Zekeriyaköy Temizlik Firması Kuzey Group; konusunda eğitilmiş personellerimiz, kaliteli ürünlerimiz, makinelerimiz vb. hijyenin gerektirdiği tüm dikkate ve titizliğe önem vererek genel temizlik, inşaat temizlikleri, cilalama, cam silimi, dış cephe temizliği, yangın temizlikleri, su baskını temizlikleri ve acil temizlik konularında 7/24 siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye hazırız.
Zekeriyaköy cam temizlik şirketi
Yüksek mekanlar ve cam yüzeylerin temizliğinde
öncelikli konu iş güvenliğidir teleskopik aparatlar, asma ve yerden hareketli sistemlerinin kullanımı ile iş güvenliği sağlanmakta ve verimli hizmet sunulmaktadır.

Cilalama, Parlatma ve Bakım:
Granit, Mermer, Seramik, Mozaik, Karo Taş, PVC, Cam yüzeyler vb. sert zeminlerde temizlik gereken ekipman ve malzemeler ile Toz ve kirlerden arındırma, günlük bakım, yıkama, cilalama ve parlatma şeklinde yapılmaktadır

( Zekeriyaköy alo temizlik ), hizmet verilen alanlar:

Üniversite, fırın, ev, hastane, konut, restoran, lokanta, sağlık ocağı, yurt, mağaza, yuva, dükkan, alış veriş merkezi (AVM), otel, depo, pastahane, camii, yemekhane, imalathane, ofis, hamam, market, büro, tatil köyü, ticaret merkezi, üretim alanları, iş yeri, okul, bina, apartman, daire, pansiyon, dershane, kolej, klinik, eczane, güzellik salonu, tıp merkezi, film çekim yerleri (set ve stüdyo), fuar ve stant alanları, spor salonu, tiyatro ve temizlik ihtiyacı olan her bölgeye her alana hizmet veriyoruz. Eşyalı, boş, inşaattan çıkmış, yangın sonrası veya su baskını görmüşse lütfen bu hususları bizi aradığınızda belirtiniz.

Tel: 0212 515 2926 – Gsm / WhatsApp: 0553 110 4213

Zekeriyaköy inşaat temizlik şirketi
İnşaat temizlikleri hemen hemen tüm meskenler için geçerlidir. İnşaat sonrası kalabilecek muhtemel kaba çöp ve molozların atılması, taşınma veya açılış öncesi tüm alanın hazır hale getirilmesi, ince temizliğin yapılması, boya, harç, bant ve benzeri atıklardan arındırılması için tüm ekipman ve makinelerimiz ile özenle hizmet veriyoruz.
Kuzey Group temizlik şirketleri Zekeriyaköy bölgesi dahil olmak üzere 2004 yılından bu yana İstanbul genelinde büyük veya küçük tüm işletmeler ve konutlar için profesyonel temizlik hizmeti vermektedir.
Evlere, ofislere, otellere, üniversiteler, klinikler, hastane, sağlık ocağı, okullar, bankalar, mağazalar, yurt, restoranlar, fırınlara, konut, market, lokanta, dershane, yuva, pansiyon, dükkan, fuar ve stant alanları, (AVM) alış veriş merkezi, pastahane, depo, imalathane, camii, yemekhane, tatil köyü, hamam, büro, güzellik salonu, üretim alanları, ticaret merkezi, iş yeri, apartman, bina, dairelere, okul, kolej, eczane, tıp merkezi, spor salonu, film çekim yerlerinin (set ve stüdyolar), tiyatro, ardiye, bodrum dahil olmak üzere küçük, orta ve büyük tüm işletme ve mekanlar için rutin temizlik veya talebe göre bir defaya mahsus temizlik hizmeti sunuyoruz. Meskeniniz boş (yeni), eşyalı (oturumlu), inşaat sonu, su baskını sonrası veya yangın sonrası ise lütfen bu hususları bizi aradığınızda belirtiniz.

Zekeriyaköy ev temizlik şirketleri

Zekeriyaköy temizlik şirketleri; servisimiz mevcut olup, müşterilerimize her şey dahil hizmet vermekteyiz. Zekeriyaköy ev temizliği firması olarak; ofis, daire, iş yeri vb. orta ölçekli (500 metrekare altı) alanların temizliği için bilgi ve fiyatlandırma iletişim bilgilerimiz ile yapılabilmektedir. Zekeriyaköy bölgesinde bulunan meskeninizin temizliği için bizlere (0212) 515 2926 – 474 36 71 numaralı sabit hatlarımızdan ve 0553 110 4213 numaralı cep telefonu (Gsm) hattımızdan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz mail veya facebook sayfamız ile de iletişime geçebilir, meskeninizin temizliği hakkında bilgi talebinde bulunabilirsiniz (Facebook da Kuzey Temizlik ismi ile aratmanız yeterlidir). Bizi aradığınızda meskenin semt olarak nerede olduğu, metrekaresi ve durumu hakkında bilgilendirmeniz yeterlidir. 500 metrekare ve üzeri alanların temizliği ve fiyatlandırılması için ÜCRETSİZ keşif talebinde bulunabilirsiniz. Ortalama bir dairenin bilgilendirmesi telefon ve mail yoluyla yapılabildiği için ve yoğunluktan dolayı keşfe gönderemiyoruz, Özür dileriz…
Zekeriyaköy yeni ev temizliği (inşaat sonrası ev temizliği Zekeriyaköy)
Temizlik Firmaları Hizmet basamakları:
*Pencere doğramaları içten ve dıştan bant, harç ve boyalardan arındırılır. Pervaz ve doğramalar silinir,
*Mesken içerisinde inşaat sonrası oluşabilecek kaba çöpler ve moloz atıkları toplanarak atılır,
*Pencere arası kanalları vakum ile çekilerek silimi yapılır,
*Camların tamamı içten-dıştan silinir,
*Yeni meskenlerin genellikle duvar boyası yeni olduğu için duvarlar sadece tozu alınır, gerekli ise nemli silim yapılır.
*Dolap çekmeceleri yerlerinden çıkartılır, içlerinde olabilecek muhtemel talaş, toz vb. pislikten arındırılır,
*Dolaplar iç, üst, kapaklar ve raflar dahil olmak üzere içli-dışlı silinir,
*Tavan ve duvar aksesuarları, petekler, prizler ve kapılar silinir,
*Duş, Küvet, klozet, tuvalet ve lavaboların üzerinde olabilecek etiket ve bantlar çıkartılır, genellikle seramik olan duvarlar yıkanır sonradan kusma yapmaması için kimyasal ile yıkanır ve durulanır,
*Mevcut ise lavabo aynası ve duşa kabin silinir, wc ve lavabolar son olarak sterilize edilir,
*Zeminlerin türüne göre (fayans, mermer, karo taş, marley, seramik, parke, halı) temizliği yapılır,
*Genellikle zeminler yıkanır ve ıslak-kuru vakum yardımı ile suyu çekilir,
*Mesken içerisinde merdiven ve asansörlerin (mevcut ise) temizliği yapılır, paslanmazları parlatılır,
*Meskene temizlik bitimi anti-bakteriyel amaçlı dezenfekte kimyasalı sıkılır (haşere ilaçlama değildir),
*Son olarak yerler mop yardımı ile nemli paspas yapılır.
Zekeriyaköy ev temizliğinde kullandığımız ekipmanlar, kimyasallar ve deterjanların detayları:
Dezenfektanlar, Deterjanlar, Kimyasallar: Kullandığımız ürünler çevre ve doğa dostu reaktifler (doğada 100% çözülebilen), standart dip temizliklerde bütün alan ve yüzeyler için özellikle üretilmiştir. Tüm deterjan ve kimyasallarımız sertifikalı olup, talep etmeniz durumunda “(Material Safety Data Sheets) – (MSDS) Ürün bilgi ve güvenlik formları” tarafınıza gönderilir.
Ekipmanlar: Islak-kuru vakum makinesi ve aparatları, endüstriyel tip zemin yıkama makinesi (orta ölçekli alanlar için gerekli görülmemektedir), her mesken için ayrı mikrofiber bezler, süngerler ve mikrofiber mop püskülleri (yanınızda sıfır paketinden açılmaktadır), elektrikli süpürge, basınçlı yıkama makinesi (gerekli görüldüğünde), eldivenler, cam silim takımları ve diğer genel temizlik ekipmanları.

ÇALIŞMA ve ORGANİZASYON:
Ufak ve orta ölçekli alanların temizliği için telefon ile fiyatlandırma yapılabilmektedir.
*Evinizin metrekaresine orantılı oluşturulacak ekip ve kişi sayısı size belirtilir, belirlenen gün ve saatte personellerimiz meskeninizde olur.
* Piyasada profesyonel çalışan diğer ev temizliği şirketleri gibi firmamızda da gündelikçi usulü tek personel temini mevcuttur.

ÖDEME ŞEKLİ:
Genellikle iş bitimi ve nakit.

Zekeriyaköy temizlik şirketleri

Ev, mağaza, tiyatro, fuar alanı, spor salonu, stant alanı, tıp merkezi, film çekim yerleri ( stüdyo ve set), üniversite, güzellik salonu, eczane, klinik, kolej, dershane, pansiyon, daire, apartman, okul, bina, iş yeri, üretim alanı, ticaret merkezi, tatil köyü, market, hamam, büro, ofis, imalathane, cami, pastane, yemekhane, depo, alış veriş merkezi (avm), otel, yuva, yurt, sağlık ocağı, lokanta, restoran, konut, hastane, fırın, dükkan gibi her alana her bölgeye hizmet veriyoruz. Lütfen bizi aradığınızda boş, eşyalı, inşaat bitimi (yeni), kiracı çıkmış (önceden oturulmuş), su baskını görmüş veya yangın sonrası ise bu hususları belirtiniz.

Zekeriyaköy ofis temizliği;

Zekeriyaköy ofis temizlik hizmetleri ziyaretçi ve müşterilerinize temiz ve ferah bir mekanın dışa vurum yansıtmasını gösterdiği gibi, çalışanlarınızın rahat bir iş ortamında çalışarak daha üretici olmaları açısından gereklidir. Kuzey group ofis temizlik şirketleri İstanbul geneline hizmet veren şirketler arasında rekabet piyasası oluşturarak müşterilerimizin daha kaliteli hizmet alması için çaba sarf etmektedir. Ofis temizlik şirketi Kuzey temizlik iş hayatının günlük yoğunlukları içerisinde sizleri ve çalışanlarınızı temizlik işlemleri derdinden kurtararak kendi işlerinize adapte olması ve yoğunlaşması için gerekli olan zemini hazırlar. Ofis temizlik firmaları, binanız, iş yeriniz ve şirketiniz için günlük temizlik, haftalık temizlik ve aylık temizlik programları ile ihtiyaç doğrultusunda işinize ve sektörünüze özel uyarlanmış çalışmalar sunar.
Zekeriyaköy Ofis temizlikleri hakkında bilgi ve fiyatlandırma almak için bize ulaşmanız ve ofisinin yeri, durumu, metrekaresi hakkında kısa bilgi vermeniz yeterlidir. Ortalama 500 metrekareye kadar olan alanlar için telefon / Gsm – WhatsApp ve mail yolu ile fiyatlandırma ve bilgi verilebilir. Bu metrekareden büyük alanlar için ÜCRETSİZ keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Zekeriyaköy Ofis Temizliği İşlem Basamakları:

En yaygın kullanılan temizlik programı genelde aşağıdaki gibidir, ancak bu hizmetler dışında acil müdahale gerektiren su baskını, yangın sonrası, inşaat sonu vb. gibi durumlar için farklı temizlik hizmeti uygulanabilir.
•Tüm çöp kovalarının boşaltılması ve çöplerin toplanması,
•Pencere doğramaları ve Camların silinmesi
•Duvarların leke ve örümcek ağı kontrolünden geçirilmesi
•Tüm duvarların tozunun alınması, mümkünse nemli siliminin yapılması,
•Ofis ve büro içerisinde bulunan dolap, masa, sandalye vb eşyaların silinmesi,
•Tüm ofis malzemelerinin tozunun alınması,
•Kapı, petek, priz ve süpürgeliklerin silinmesi,
•Zemin kaplamasının durumuna göre temizlik işleminin yerine getirilmesi (Halı, parke, seramik vb)
•Mutfak, yemekhane vb. alanların temizliği,
•Tuvaletlerin temizliği ve dezenfeksiyon
•Merdiven ve asansör temizliği
•Giriş, resepsiyon alanı ve fuaye temizlikleri
•Tüm zeminlerin türüne göre paspas, mop veya vakum yöntemi ile süpürülüp silinmesi veya endüstriyel tip zemin yıkama makinesi ile yıkanması.

Kuzey Ofis temizlik şirketi olarak bizler, müşterilerimizin temizlik konusunda endişelerini anlayarak, ofis veya tesis içerisinde güvenlik zaafiyetlerine imkan vermeden profesyonel temizlik hizmeti sağlamak için gayretle çalışıyoruz.

OFİS TEMİZLİĞİ İÇİN KULLANILAN DETERJANLAR, KİMYASALLAR, EKİPMANLAR:
Kimyasal, Deterjanlar, Dezenfektanlar: Kullanılan tüm ürünler Çevre ve doğa dostu (doğada 100% çözülebilen) reaktifler, inşaat sonrası tüm yüzey ve alanlar için özellikle üretilmiş ürünlerdir. Bütün kimyasal ve deterjanlar sertifikalı olup, talebiniz dahilinde “(MSDS) – (Material Safety Data Sheets) Ürün güvenlik ve bilgi formu” tarafınıza gönderilir.
Ekipmanlar: Endüstriyel tip zemin yıkama makinesi (dairelere gönderilmemektedir), Islak kuru vakum ve aparatları, elektrikli süpürge, (gerekli ise) basınçlı yıkama, her daire için ayrı yeni bezler ve mop püskülleri, cam temizliği için cam silim takımları, eldivenler ve diğer genel temizlik ekipmanları.

Zekeriyaköy cam temizlik şirketi;

Bina, ev ve plazaların estetik açıdan güzel görünmesi için gerekli olabildiği gibi, camın kalıcı kir tabakası ve oksidasyon oluşmasını engellemek için de bir ihtiyaçtır. Yağmur, çamur ve asit yağmurları, havada bulunan toz ve küçük parçacıklar ile zararlı çevresel etkilere maruz kalan binaların dış cepheleri geri dönüşümsüz hasara neden olur. Daireler için geçerli olmasa da iş merkezleri, ofisler ve plaza tarzı binaların en az yılda iki kez binaların dış cephe cam silim temizliğini yaptırması cam ve cephe yapısının korunarak gelecekte onarımlar sorunları konusunda maddi tasarruf sağlar. Firmamız Zekeriyaköy bölgesinde binanız için gerekli görülen cam silim hizmetleri için ÜCRETSİZ keşif imkanı ile hızlı bir şekilde temizlik yöntemleri sunmaktadır.
Binaların cam temizliği konusunda tüm ekiplerimiz işinde profesyonel, çevre ve çalışan güvenliği hakkında eğitimlerini almış, çalışma esnasında yüzeyin türüne göre malzeme ve kimyasal kullanımı konusunda geniş deneyim ve beceriye sahip personellerden oluşmaktadır.
Bizler cephe yüzeyinin keşfi ile etkili olabilecek deterjan ve kimyasalların seçimi konusunda özen göstererek müşterilerimizin memnuniyeti, işin sağlıklı ve temiz olması için gayret göstermekteyiz. Cam ve cephe için uygun olmayan temizleyicilerin cephe yüzeyine zarar verebileceğini unutmamalısınız. Bu yüzden cephe temizliği ve cam silimi konusunda işi uzmanlarına bırakmanız önerilmektedir.

Zekeriyaköy cam temizleme şirketleri
Özellikle çok katlı binalarda platform sepetli vinç kullanılabildiği gibi, binanın durumu ve konumuna göre asma sepet, teleskopik uzatma vb. farklı araç ve ekipmanların ihtiyacı binanızın keşfi esnasında belirlenir.
Cam temizliği ve cephe temizlik işlemleri için kullanılacak deterjan ve kimyasallarımız yağ, kir çözücü ve anti statik özelliklere sahip oldukları için uzun süre camlarınıza toz yapışmaz. Normalde pürüzsüz olan cam yüzeyi aşırı aşındırıcı kimyasallar ile temizlenmeye kalkılırsa yüzeyde mikro delikler ve yaralanmalara sebep olmaktadır. Kuzey temizlik şirketi olarak biz cam yapılan tüm yüzeyler için uygun sıvı çözümleri ile çalışıyoruz.

ZEKERİYAKÖY CAM TEMİZLİĞİ İÇİN KULLANILAN DETERJANLAR, KİMYASALLAR, EKİPMANLAR:
Kimyasal, Deterjanlar, Dezenfektanlar: Kullanılan tüm ürünler Çevre ve doğa dostu (doğada 100% çözülebilen) reaktifler, cam, alüminyum, mermer, metal ve ahşap tüm yüzey ve alanlar için özellikle üretilmiş ürünlerdir. Bütün kimyasal ve deterjanlar sertifikalı olup, talebiniz dahilinde “(MSDS) – (Material Safety Data Sheets) Ürün güvenlik ve bilgi formu” tarafınıza gönderilir.
Ekipmanlar: Platform sepetli vinç, teleskopik uzatma, asansör asma sepet, iskele vb. (gerekli ise) basınçlı yıkama makinesi, cam temizliği için cam silim takımları, eldivenler ve diğer genel temizlik ekipmanları.

ORGANİZASYON, ÇALIŞMA:
Cam silimi ve dış cephe temizliği için bize sayfamızda bulunan sabit hat, WhatsApp ve GSM telefonlarından ulaşabilir, ÜCRETSİZ keşif talebinde bulunabilirsiniz. Veya mümkünse binanızın fotoğraflarını ve adresinizi mail yoluyla bize iletebilir fiyatlandırma konusunda teklif talebinde bulunabilirsiniz. Binanızın ve camların durumu, konumu, çalışma gün ve ekip sayısı belirlenerek oluşturulacak olan teklifimiz en kısa sürede size iletilir. Teklifimizin onaylanması durumunda tüm çevre ve çalışan güvenliği tarafımızca sağlanarak hizmet yerine getirilir.

ÖDEME ŞEKLİ:
Genellikle iş bitimi ve nakit.

Zekeriyaköy cam temizleme şirketi; Üniversite, fırın, ev, hastane, konut, restoran, lokanta, sağlık ocağı, yurt, mağaza, yuva, dükkan, alış veriş merkezi (AVM), otel, depo, pastahane, camii, bina, yemekhane, imalathane, ofis, hamam, market, büro, tatil köyü, plaza, ticaret merkezi, üretim alanları, iş yeri, okul, bina, apartman, daire, pansiyon, dershane, kolej, klinik, eczane, güzellik salonu, tıp merkezi, film çekim yerleri (set ve stüdyo), fuar ve stant alanları, spor salonu, tiyatro ve temizlik ihtiyacı olan her bölgeye her alana hizmet veriyoruz. Eşyalı, boş, inşaattan çıkmış, yangın sonrası veya su baskını görmüşse lütfen bu hususları bizi aradığınızda belirtiniz.

Zekeriyaköy yangın temizlik şirketi

Zekeriyaköy’ de bulunan ev iş yeri ofis, fabrika, mağaza, depo, bodrum vb. benzeri tüm meskenlerin yangın sonrası temizliği, tadilat, onarım ve boya badana, dezenfekte, yangın temizlik müdahalesi gibi hizmetleri yerine getiriyoruz.

Yangın, mesken içerisinde genellikle! maddi hasara neden olan, olmamasını arzu ettiğimiz ve evinizi işgal eden yıkıcı güçlerden biridir. Evinizde ya da iş yerinizde bu tür zarar verici unsur meydana gelmişse, profesyonel yardım gerekir.
Bizler İstanbul genelinde tüm ilçelere hizmet veriyor, yangın sonrası temizliği için gerekli ise meskenin dezenfektesi ve tadilatı, onarımı, boya badanası dahil olmak üzere tüm işlemleri üstleniyoruz.
Zekeriyaköy yangın sonrası temizliği :
Yangın hasarları evinizde ya da iş yerinizde her zaman, derhal ele alınmalıdır. Sorun halledilmediğinde, yangın sonrasından oluşan duman ve isin çıkarmış olduğu garip kokunun solunması mesken içerisinde ve çevresinde yaşayan canlıların sağlığı açısından ciddi hasara neden olabilir.

Meskenin sigortası mevcut ise tarafımızdan talep edeceğiniz fatura tüm sigorta şirketlerinde geçerli olup, maddi zararınızın karşılanması mümkündür.

Yangın sonrası temizliği nasıl yapılır? Konu hakkında bilgi ve ÜCRETSİZ keşif talebinde bulunmak için bize ulaşmanız yeterlidir.

• Yangın sonrası hasarın onarımı ve boya badana işlemi,
• Mesken içi havanın şartlandırılması
• Yangından dolayı oluşabilecek kullanılmaz durumdaki eşyaların ve kaba pisliğin atılması, uzaklaştırılması,
• Konut ve iş yeri gibi tüm meskenler için mülkiyete özel hizmetler.

Zekeriyaköy su baskını temizliği, Zekeriyaköy’ de bulunan ev iş yeri ofis, fabrika, mağaza, depo, bodrum vb. benzeri tüm meskenlerin sel baskını temizliği, su tahliye işlemleri, dezenfekte, atık su çekimi ve dezenfekte, kanalizasyon basması sonrası (lağım suyu temizliği) gibi hizmetleri yerine getiriyoruz.

Su baskını, mesken içerisinde genellikle maddi hasara neden olan ve yangından sonra gelen evinizi işgal eden yıkıcı güçlerden biridir. Evinizde ya da iş yerinizde bu tür zarar verici unsur meydana gelmişse, profesyonel yardım gerekir.
Bizler İstanbul genelinde tüm ilçelere hizmet veriyor, su baskını temizliği sonrası gerekli ise meskenin dezenfektesi ve tadilatı, onarımı, boya badanası dahil olmak üzere tüm işlemleri üstleniyoruz.
(Zekeriyaköy sel suyu çekimi):
Su basması hasarları evinizde ya da iş yerinizde, her zaman derhal ele alınmalıdır. Sorun halledilmediğinde, zararlı toksinlerin ve bakterinin oluşmasına sebep olmasının yanı sıra, mülkiyette ciddi hasara neden olabilir.

Meskenin sigortası mevcut ise tarafımızdan talep edeceğiniz fatura tüm sigorta şirketlerinde geçerli olup, maddi zararınızın karşılanması mümkündür.

Su ve sel baskını sonrası temizlikleri için bize ulaşmanız yeterlidir.

• Su hasarının onarımı ve su tahliye hizmetleri
• Kanalizasyon baskını zararlarının iyileştirilmesi (dezenfekte)
• Sel, su taşkını (su çekme) temizleme ve onarım hizmetleri
• Konut ve işyeri gibi tüm meskenler için mülkiyete özel hizmetler

Zekeriyaköy su baskını temizliği, Zekeriyaköy sel baskını temizliği, Zekeriyaköy su çekme şirketi, Zekeriyaköy bodrum temizliği, Zekeriyaköy kanalizasyon suyu temizliği, Zekeriyaköy pis su çekimi, Zekeriyaköy su tahliyesi

ZEKERİYAKÖY BOYA BADANA ŞİRKETLERİ

Bir boya badana şirketinin piyasadaki firmalardan ayıran özelliği neler olabilir ? Hizmet kalitesi mi? , uygun fiyat ve farklı seçenekler sunabilmesi mi?, müşteri taleplerine cevap verebilmesi ve piyasa deneyimi mi? İstanbul genelinde bu sorular için seçiminiz kolay, Kuzey Group olarak bizler tüm bu seçeneklere dikkatle ve özenle sahip olmanın gururunu yaşıyoruz.
Şirketimizin müşterileri arasında İç ve Dış Cephe Boyama için ilk tercihi olmasının nedenlerinden bazıları şunlardır:

Kalite (Temizlik firması Zekeriyaköy)

Zekeriyaköy bölgesinde konusunda uzman ustalarımız mesken içerisinde ve dışarısında işlem görmesi gereken tüm yüzeyler için gerekli olabilecek tüm hazırlıkları dikkatle yerine getirirler. Her projenin farklı yapısal ölçülere sahip olduğunun bilincinde hareket eden Kuzey Group iş başlangıcından iş teslimatına kadar tüm konut ve meskenlerde hassasiyetle iş takibi yaparak müşteri memnuniyeti önceliğini bilir.

Güvenilirlik

Kuzey Group boya badana hizmetleri, 2004 yılında kurulduğu günden bu güne, tam iki yıl garanti ile desteklenen sorunsuz hizmet anlayışını her daim müşterilerine yansıtmıştır. Personellerimizin tamamı daimi ve sigortalı çalışanlardan oluşmaktadır. Çalışmalarımıza tanıklık eden ve hizmet verdiğimiz firmaların bir kısmını referanslarımız sayfasından görebilirsiniz, güvenlik amaçlı bireysel müşterilerimizin bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.

Profesyonellik

Şirketimiz karşılıklı mağduriyet olmaması açısından tüm meskenlerin durumunu yerinde ÜCRETSİZ keşif yaparak, maliyet, malzeme, işçilik ve iş akışı konusunda müşterimizi bilgilendirme konusunda tahmin yürütme ve isabetli kararlar alma gerekliliğini bilir. Çalışma esnasında doğabilecek muhtemel ekstra durumlar veya müşterilerimizin özel istekleri yazılı sözleşme aracılığı ile yerine getirilerek müşterilerimizin iş sonucunda mağdur edilmesi engellenmiş olur.

Fiyatlar

Firmamız kullandığı ürünlerin kalitesi, ekipmanlar ve malzemelerin piyasanın en iyisi olması konusunda taviz vermemektedir. İşçilik maliyetini çalışanlarına yansıtmadan düşük tutarak verimli iş çıkmasını sağlıyoruz.

Zekeriyaköy başta olmak üzere İstanbul’un bütün İlçe ve Semtlerine 7/24 hizmet veriyoruz.

Zekeriyaköy Antrepo ve depo temizlik firmaları

Geniş alanlı depo ve antrepo temizlikleri ister inşaat sonrası olsun ister faaliyette olan bir iş yeri rafların temizlenmesi, idari ofis alanlarının temizliği ve zemin yıkama hizmetlerini özenle yerine getiriyoruz.

Cila şirketleri Zekeriyaköy

Cila şirketi, cilalama
Cila şirketi; Yüzeylere cila işleminin uygulanmasının belli başlı 3 nedeni vardır.
Yüzeyleri korumak
Temizliği kolaylaştırmak
Estetik görüntü sağlamak

Cila işlemi, cila şirketi
Kristalize cila (mermer cilası)

Kristalize cila uygulaması öncesinde zemin kir cila sökücü kimyasal ile tamamen yıkanır ve genel temizliği yapılır,

Yıkama sonrası zemin iyice kurutulur,

Krıstalize mermer cilası sprey şişesi içine doldurulur,

Cila makinesi altına çelik ped takılır,

1-2 m2 alana spreydeki cila püskürtülür,

Cila sıkılan zemin üzerinde yüksek devirli cila makinesi gezdirilerek zeminin cilayı yemesi (cilanın yanması) sağlanır,

İstenildiği takdirde birkaç kat uygulanabilir,

En son mavi mop gezdirilerek pedden dökülen parçacıklar toplanır.
Polimer cila (marley , pvc zemin cilası)

Polimer bazlı cila genellikle mopla uygulanır.

Yukarıdaki işlem basamakları aynen tekrarlanır. Sadece makine yerine mop kullanılır.

Cila ilk katı atılıp kuruması beklendikten sonra ikinci kat cilası atılabilir.

Her iki durumda da ıslak zemine cila yapılmaz.

Ev temizliği Zekeriyaköy, ofis temizliği Zekeriyaköy, inşaat temizliği Zekeriyaköy, yangın sonrası temizlik Zekeriyaköy, tadilat sonrası temizlik Zekeriyaköy, bina temizliği Zekeriyaköy, işhanı temizliği Zekeriyaköy, Zekeriyaköy dershane temizliği, Zekeriyaköy fabrika temizliği, Zekeriyaköy sinema salonu temizliği, Zekeriyaköy cam silimi, Zekeriyaköy endüstriyel temizlik şirketleri, Zekeriyaköy banka temizliği, Zekeriyaköy konser alanı temizliği, Zekeriyaköy mermer cilalama, Zekeriyaköy fırın temizliği, Zekeriyaköy benzin istasyonu temizliği, Zekeriyaköy konut temizliği, Zekeriyaköy yeni ev temizliği, Zekeriyaköy boya badana işleri, Zekeriyaköy mağaza temizliği, Zekeriyaköy yemekhane temizliği, Zekeriyaköy fuar temizliği, Zekeriyaköy antrepo ve depo temizliği, Zekeriyaköy okul temizliği, Zekeriyaköy cami temizliği, Zekeriyaköy şantiye temizlikleri, Zekeriyaköy su baskını temizliği, Zekeriyaköy özel temizlik firmaları, Zekeriyaköy profesyonel temizlik hizmetleri olarak faaliyet göstermekteyiz.

Anahtar kelimeler: Temizlik şirketi Zekeriyaköy, Zekeriyaköy temizlik telefonları, Zekeriyaköy temizlik firmaları fiyatları

Zekeriyaköy temizlik şirketleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir