Hızlı Ara

bina temizlik şirketleri, bina cam temizliği, bina yangın
Zeytinburnu bina temizlik şirketleri, Zeytinburnu bina cam temizliği, Zeytinburnu bina yangın

Zeytinburnu bina temizlik şirketleri

Kuzey Group 2004 yılından beri hizmet veren firmamız iç ve dış bina temizlikleri konusunda profesyonel hizmet vermeye özenle dikkat etmektedir.
Kuzey Temizlik Şirketleri yeni evler, ofis binaları, işyerleri, şantiyeler, tıbbi binalar, oteller, alışveriş merkezleri, yüksek binaların temizlenmesi, daireler, bankalar, okullar, fabrikalar, konutlar ve diğer tesisler için inşaat sonrası kaba temizlik hizmetlerini sunmaktadır.

Tel: 0212 515 2926 – Gsm / WhatsApp: 0545 493 4187

Biz bina temizlik şirketleri olarak her projenin farklı olduğunu biliyor ve buna göre müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için çalışıyoruz. İnşaat sonrası kaba temizlik için temizlik şirketlerine ihtiyaç duyduğunuzda bize aramanız yeterli. Temizlik hizmetleri konusunda tüm ihtiyaçlarınıza yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Zeytinburnu bina inşaat temizlik şirketleri

Aşağıda bina iç temizlikleri için inşaat sonrası temizlikleri konusunda kısa bir hizmet örnek listesi göreceksiniz. Bu liste her tesis ve meskenin gereksinimleri için özelleştirilmiş olacaktır.

Zeytinburnu inşaat sonrası bina temizlikleri şunları içerir;
-Tüm çöp, kir, kaba pislik, moloz ve enkaz tesisin (meskenin) dış çevresine çıkarılır veya belirlenen bölgeye toplanır,
-Banyo, wc, mutfak vb alanlar temizlenir,
-Pencere doğramalarında bulunan koruyucu bantlar ve lavabolarda bulunan bilgilendirme etiketleri sökülür,
-Mevcut ise tüm mutfak dolapları ve tezgahı temizlenir,
-Tüm pencereler ve camlar içten ve dıştan silinir,
-Tüm pencere, cam, kapı ve kapı çerçeveleri temizlenir,
-Mesken içerisindeki bütün dolaplar, çekmeceler tozdan arındırılır ve silinir,
-Mevcut ise depolama alanı, garaj, balkon, merdiven boşlukları ve asansör temizlenir
-Mesken duvarlarından örümcek ağaları alınır,
-Bütün kapılar, prizler, petekler silinir,
-Zeminler kuru vakum ile çekilerek moplanır (paspas),
-Sert zeminler endüstriyel tip makine ile yıkanarak ıslak-kuru vakum ile çekilir.
Bina temizlik şirketleri

Tel: 0212 515 2926 – Gsm / WhatsApp: 0545 493 4187

Zeytinburnu yangın sonrası bina temizliği

Zeytinburnu genelinde bulunan ev işyeri ofis, fabrika, mağaza, depo, bina, bodrum vb. benzeri tüm meskenlerin yangın sonrası temizliği, tadilat, onarım ve boya badana, dezenfekte, yangın temizlik müdahalesi gibi hizmetleri yerine getiriyoruz.

Yangın, mesken içerisinde genellikle! maddi hasara neden olan, olmamasını arzu ettiğimiz ve evinizi işgal eden yıkıcı güçlerden biridir. Evinizde ya da iş yerinizde bu tür zarar verici unsur meydana gelmişse, profesyonel yardım gerekir.

Bizler Zeytinburnu genelinde tüm ilçelere hizmet veriyor, yangın sonrası temizliği için gerekli ise meskenin dezenfektesi ve tadilatı, onarımı, boya badanası dahil olmak üzere tüm işlemleri üstleniyoruz.

Bina temizlik şirketi:

Tel: 0212 515 2926 – Gsm / WhatsApp: 0545 493 4187

Yangın hasarları evinizde ya da iş yerinizde her zaman, derhal ele alınmalıdır. Sorun halledilmediğinde, yangın sonrasından oluşan duman ve isin çıkarmış olduğu garip kokunun solunması mesken içerisinde ve çevresinde yaşayan canlıların sağlığı açısından ciddi hasara neden olabilir.

Meskenin sigortası mevcut ise Bina temizlik şirketleri olarak tarafımızdan talep edeceğiniz fatura tüm sigorta şirketlerinde geçerli olup, maddi zararınızın karşılanması mümkündür.

Yangın sonrası temizliği nasıl yapılır? Konu hakkında bilgi ve ÜCRETSİZ keşif talebinde bulunmak için bize ulaşmanız yeterlidir.

• Yangın sonrası hasarın onarımı ve boya badana işlemi,
• Mesken içi havanın şartlandırılması
• Yangından dolayı oluşabilecek kullanılmaz durumdaki eşyaların ve kaba pisliğin atılması, uzaklaştırılması,
• Konut ve iş yeri gibi tüm meskenler için mülkiyete özel hizmetler

Bina yangın sonrası temizliği, Bina yangın temizliği, Bina yangın temizlik şirketi, Bina yangın temizliği nasıl yapılır, Bina yanmış yerin temizliği, Apartman yangın sonrası temizlik şirketi

Zeytinburnu Bina su baskını temizliği

Zeytinburnu’nun genelinde bulunan ev işyeri ofis, fabrika, mağaza, depo, bodrum, bina, apartman vb. benzeri tüm meskenlerin sel baskını temizliği, su tahliye işlemleri, dezenfekte, atık su çekimi ve dezenfekte, kanalizasyon basması sonrası (lağım suyu temizliği) gibi hizmetleri yerine getiriyoruz.

Su baskını, mesken içerisinde genellikle maddi hasara neden olan ve yangından sonra gelen evinizi işgal eden yıkıcı güçlerden biridir. Evinizde ya da iş yerinizde bu tür zarar verici unsur meydana gelmişse, profesyonel yardım gerekir.

Bizler İstanbul genelinde tüm ilçelere hizmet veriyor, su baskını temizliği sonrası gerekli ise meskenin dezenfektesi ve tadilatı, onarımı, boya badanası dahil olmak üzere tüm işlemleri üstleniyoruz.
Su basması hasarları evinizde ya da iş yerinizde, her zaman derhal ele alınmalıdır. Sorun halledilmediğinde, zararlı toksinlerin ve bakterinin oluşmasına sebep olmasının yanı sıra, mülkiyette ciddi hasara neden olabilir.

Meskenin sigortası mevcut ise tarafımızdan talep edeceğiniz fatura tüm sigorta şirketlerinde geçerli olup, maddi zararınızın karşılanması mümkündür.
Su ve sel baskını sonrası temizlikleri için bize ulaşmanız yeterlidir.
• Su hasarının onarımı ve su tahliye hizmetleri
• Kanalizasyon baskını zararlarının iyileştirilmesi (dezenfekte)
• Sel, su taşkını (su çekme) temizleme ve onarım hizmetleri
• Konut ve işyeri gibi tüm meskenler için mülkiyete özel hizmetler

Zeytinburnu bina su baskını temizliği, Zeytinburnu bina sel baskını temizliği, Zeytinburnu apartman su çekme şirketi, Zeytinburnu apartman bodrum temizliği, Zeytinburnu apartman kanalizasyon suyu temizliği, Zeytinburnu bina pis su çekimi, Zeytinburnu bina su tahliyesi

Zeytinburnu bina temizlik firması