Hızlı Ara

Temiz camlar bir odanın hatta bir binanın görünümünü değiştirebilir. Kuzey Group olarak bizler; cam temizliği işlerinizde, uygun fiyatlarla ayrıntılı ve kapsamlı dış cephe cam temizlik hizmetleri sunmaktayız.

Yüksek binalarda ve plazaların dış cephe temizliklerinde ister platform sepetli vinç olsun ister merdiven ile çalışmalarda sigortalı personellerimiz ile hizmet veriyoruz.

Beklentilerinizi aşmak için kapsamlı temizlik yapıyoruz.

İşi zamanında ve verimli bir şekilde tamamlamaya yönelik taahhüdümüze bağlı kalma çalışıyoruz. 2003 yılından günümüze, güvenilir firmamız, en uygun fiyatlarla dış cephe temizlik hizmetleri sunmaktadır.

Cam temizlik şirketimiz 15 yılı aşkın bir süredir kaliteli hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

kuzey whatsapp

Dış cephe temizliği hakkında hizmet verdiğimiz alanlar:

  • Villalar
  • Şirketler ve fabrikalar
  • Okullar ve dershaneler
  • Ofisler ve işyerleri
  • Oteller
  • Mağazalar
  • Dükkanlar
  • Cafe ve restoranlar

Müşterilerinize şirketiniz hakkında mükemmel bir ilk izlenim sağlamak çok önemlidir ve Kuzey temizlik firması, sizin için bunu yapmanıza yardımcı olacaktır. Şu anda İstanbul’daki birçok işletmeye temizlik hizmetlerimizi sunuyoruz. İş türünüzden bağımsız olarak hangi sektörden olursa olsun tüm şirketlere ve firmalara cam temizlik hizmeti veriyoruz.

2-3 katlı binalardan çok katlı binalara kadar tüm dış cephe temizliklerini yapıyoruz. İster inşaat sonrası ilk silim olsun, ister daha önce silinmiş kullanılan bina, binanızın türüne ve konumuna göre uygun çözümler üretiyoruz.

Kullandığımız cam temizlik malzemeleri ve araçlar:

Dış cephe temizliklerinde binanızın durumu ve konumuna göre vinç, teleskopik uzatma (9 metrelik), halatla ulaşım, merdiven ve asma iskele kullanıyoruz. Dış cephede kazıma işlemleri camı çizmeyen aparatlar yardımı ile yapılıyor. 

İç camların temizliği için amonyak içermeyen profesyonel cam temizleme maddeleri kullanıyoruz. Camlarınızı mükemmel bir şekilde temizlemek için çizmeyen kazıyıcılar, cam silim çekçekleri ve / veya mikrofiber bezler de kullanılır.

Dış cephe cam temizliği hangi sıklıkta yapılmalıdır?

Camlarınızın düzenli bakımı ve profesyonel temizliği ömürlerini uzatır.

Dış cephe temizliklerinin hangi sıklıkta yapılması gerektiği bazı faktörlere bağlıdır. Örneğin binanızın sahilde olması, etrafına şantiye veya sanayi kuruluşları olması yada çok yağmur alan bir bölgede olması gibi.

Genellikle tüm yüksek bina, plaza ve işyerlerinin dıştan camlarının temizlenmesi veya yıkanması yılın ilk 4 ayında ve yılın son dört ayında yapılmalıdır.

Cam Temizlik Şirketi konusunda sık sorulan sorular.

Soru: Yağmurlu havalarda çalışıyor musunuz?

Cevap:  Yağışlı havalarda çalışmak, hizmetlerimizi sunarken karşılamak istediğimiz standartları zorlayacaktır. Cephede çalışacak personelin güvenliği de risk altına girebilir. Temizlik randevunuzun başka bir güne ertelenmesi daha uygun olacaktır.
S: Binamız cadde üzerinde, bununla ilgili herhangi bir önlem almak gerekir mi?

C: Binanız işlek bir cadde üzerinde ise belediyeden veya trafik ile ilgili emniyet biriminden izin almanız sonradan karşılaşabileceğiniz ceza yaptırımlarını engellemiş olur. 
S: Camları ilk defa sildireceğiz, üzerinde silikonlar, boyalar ve etiketler var. Camlara zarar verilir mi?

C: Camlarınız özel yapım cam kazıma aparatları ve cam silim takımları ile silinmektedir. Silim, yıkama veya temizlik esnasında çizilmesi yada zarar verilmesi mümkün değildir.
S: Dıştan cam temizleme için suya ihtiyaç var mı?

C: Evet, tüm temizlik işlemlerinde olduğu gibi suya ihtiyaç vardır ve binanızdan temin edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir