Hızlı Ara

Villa temizliği şirketi
Villa temizlik şirketleri

Villa temizliği şirketi; diğer meskenlerin
temizliklerinde olduğu gibi villa ve yazlık temizlikleri eşyalı, mobilyalı, boş, inşaat sonrası, taşınma öncesi ve taşınma sonrası, yangın sonrası ve su baskını gibi durumlarda da temizleme işlemi gerektirebilmektedir.

Aşağıda villa temizliği ve yazlık temizliği konusunda kısa açıklamalarımızı bulabilirsiniz.
Detaylı bilgilendirme için bize ulaşabilir veya ÜCRETSİZ keşif talep edebilirsiniz.
Villa temizliği türleri
İnşaat sonrası villa ve yazlıkların temizlenmesi;
İnşaat sonu temizliği hemen hemen tüm alanları kapsamaktadır.Bütün mekanların aynı olmadığı gerçeği ve her müşterinin isteklerine cevap verebilmek, tüm araç ve gereçleri temin etmekle olur.İnşaat sonrası villa temizlik hizmeti fiyat bilgisi alabilmek için bizi arayarak ÜCRETSİZ keşif talep edebilirsiniz.

Tadilat sonu villa
Tadilat sonrası temizlik, inşaat temizlikleri gibi hemen hemen tüm alanları kapsamaktadır.Tüm hizmet türlerinde sizin herhangi bir malzeme, makine, kimyasal almanıza gerek yoktur, villanın durumuna göre tümünü firmamız göndermektedir.Tadilat sonu temizlikleri fiyat bilgisi alabilmek için bizi arayarak ÜCRETSİZ keşif talep edebilirsiniz.

Dolu , eşyalı , boş villaların temizlikleri
Boş yeni villaların temizlikleri ; Duvar, camlar, zemin, mutfak, banyo, lavabo vb. tüm bölümler temizlenmektedir.Tüm temizlik şirketleri gibi firmamızda tek bayan gönderilmemektedir.Genellikle ekip gönderilir ve bir gün içinde hizmetin tamamlanması sağlanır.

Villa camlarının silimi
Cam temizlik işlemi aksi belirtilmedikçe içli-dışlı yapılır, pencerelerin doğramaları silinir.Camlarda olabilecek bant, etiket, harç, boya veya inşaat sonrası atıklardan arındırılır.
Çok katlı , plaza tarzı binaların giydirme cephe temizliği , siding yıkama gibi hizmetler yerine getirilir.Dış cephe temizliği için gerekli olabilecek vinç , merdiven , teleskopik uzatma, iskele, asma sepet vb. tüm araç ve gereçler tarafımızca tedarik edilir.

Yangın sonu temizlik – su baskını sonrası temizlik
Yangın ve su baskını felaketleri herkezin başına gelebilecek üzücü bir durumdur.Villayı eski haline çevirmek ise profesyonel yardımı olmadan çok zordur.Villanızı boyuyor, temizliyor, dekore ediyor ve anahtar teslimi hizmet veriyoruz.ÜCRETSİZ keşif talebi için bizi aramanız yeterlidir.

Villanın boyanması
Çok katlı villaların dış cephe boyası için birinci sınıf boya malzemesi kullanılır.Dış cephede gerekli olabilecek vinç , merdiven , teleskopik uzatma, iskele, asma sepet vb. tüm araç ve gereçler tarafımızca tedarik edilir.

villa temizlik şirketi, villaya temizlik için şirket, yazlık temizlik firması

Villa temizliği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir