Hızlı Ara

ofis temizlik şirketi
ofis temizlik şirketi

Ofis Temizlik Şirketi;

Kuzey Ofis Temizlik Şirketi,

Kuzey Group ofis temizlikleri konusunda günümüze kadar oluşturmuş olduğu geniş referans listesi ve buna orantılı memnun müşteri kitlesinin haklı gururunu yaşamaktadır. Temizlik hakkında her alanda hizmet veren firmamız kişiye ve kuruma özel çözüm önerileri ile yardımcı gücünüz olmaya devam edecektir.

Tel: 0212 515 2926 – Gsm / WhatsApp: 0553 110 4213

Ofis temizliği özellikle çalışılan mobilyalı ofisler için günlük, haftalık, onbeş günde bir veya aylık olabildiği gibi, boş ofislerin ve işyerlerinin taşınma öncesi temizlikleri konusunda hizmet talebi en sık karşılaştığımız hizmet şeklidir.

Ayrıca ofis,büro ve işyeri temizlik çeşitleri; Eşyalı ofis, boş ofis, yangın sonrası, su ve sel basması sonrası, inşaat bitimi ve tadilat sonu gibi farklılıklar gösterebiliyor.

Ofis temizlik hizmetleri hakkında bilgi ve fiyatlandırma alabilmek için bizi aradığınızda evinizin durumu, metrekaresi ve nerede olduğunu belirtmeniz yeterli. Genellikle küçük ve orta ölçekli ofis ölçüleri ortalama belli olduğundan ofisler için keşif ekibi gönderilmeden telefon ile bilgi verilebilmektedir.

YENİ BİTMİŞ OFİS ve İNŞAAT SONRASI OFİS TEMİZLİKLERİ:

İşlem basamakları:
*Ofis içerisinde inşaat sonrasından kalma tüm kaba çöpler uzaklaştırılır,
*İç ve dış doğramalar etiket, bant ve mantarlardan arındırılır.Doğramaların silimi yapılır,
*Pencere araları vakum yardımı ile çekilir ve silinir,
*Camlar içten ve dıştan silinir,
*Duvarların tozu alınır,
*Tüm dolap çekmeceleri çıkarılarak, içlerinde olabilecek toz, talaş vb. atıklardan arındırılır,
*Tüm dolapların içten ve dıştan silimi yapılır,
*Kapı, priz, petek, duvar ve tavan aksesuarları silinir,
*Tuvalet, klozet ve lavaboların üzerindeki etiketler çıkarılarak, seramik duvarların kimyasallı yıkaması yapılır,
*Lavabo ve wc ler sterilize edilir, aynası silinir,
*Odaların zemin türüne göre (halı, parke, seramik, marley, karo taş, mermer, fayans) temizlik işlemi yapılır,
*Sert zeminler yıkanır ve vakumla çekilir,
*Mevcut ise asansör ve merdivenlerin temizliği yapılır, paslanmazları parlatılır,
*En son yerler moplanır (nemli paspas yapılır) ve çıkılır.

OFİS TEMİZLİĞİ İÇİN KULLANILAN DETERJANLAR, KİMYASALLAR, EKİPMANLAR:
Kimyasal, Deterjanlar, Dezenfektanlar: Kullanılan tüm ürünler Çevreve doğa dostu (doğada 100% çözülebilen) reaktifler, inşaat sonrası tüm yüzey ve alanlar için özellikle üretilmiş ürünlerdir. Bütün kimyasal ve deterjanlar sertifikalı olup, talebiniz dahilinde “(MSDS) – (Material Safety Data Sheets) Ürün güvenlik ve bilgi formu” tarafınıza gönderilir.

Ekipmanlar: Endüstriyel tip zemin yıkama makinesi, Islak kuru vakum ve aparatları, elektrikli süpürge, (gerekli ise) basınçlı yıkama, her daire için ayrı yeni bezler ve mop püskülleri, cam temizliği için cam silim takımları, eldivenler ve diğer genel temizlik ekipmanları.

ORGANİZASYON ÇALIŞMA:
Ofisinizin inşaat sonrası teslimatı yapıldıktan sonra bizi aramanız durumunda vereceğiniz bilgiler doğrultusunda telefon ile fiyatlandırma yapılabilmektedir.
*Metrekareye orantılı olarak olşturulacak ekip sayısı size belirtilir, belirlenen gün ve saatte personellerimiz meskeninizde olur.

ÖDEME ŞEKLİ:
Mümkünse iş bitimi ve nakit.

Ofis temizlik şirketi hizmetleri
İnşaat sonu ofis temizliği
Tadilat sonrası ofislerin temizlikleri
Taşınma sonrası ofis temizleme
Taşınma öncesi ofis temizlikleri
Günlük temizlik, haftalık temizlik, aylık temizlik

Ofisiniz eşyalı, boş, inşaattan çıkmış, yangın sonrası veya su baskını görmüşse lütfen bu hususları bizi aradığınızda belirtiniz.

İnşaat sonrası ofis temizliği, eşyalı ofis temizlikleri, boş ofis temizlik şirketi, yangın sonrası ofis temizliği, ofis boya badana, günlük ofis temizliği, ofis temizleme elemanı, ofis temizliği için şirket, ofis temizletmek istiyoruz, ofis camlarının silinmesi, ofis temizlik şirketleri, ofis temizlik firması

Ofis temizlik şirketi

Ofis temizlik şirketi” üzerine bir düşünce

 • 1 Ocak 2011, 14:52
  Kalıcı bağlantı

  İlk defa bu kadar açıklamalı temizlik şirketi sayfası ile karşılaştım.Biraz önce sizi aradım.İlginiz için teşekkürler.İyi çalışmalar.

  Cevapla
  • 27 Mart 2011, 21:41
   Kalıcı bağlantı

   ofisimizin temizliği için şirket arayışı içindeyiz.gündelikçi bayan çağırıyorduk daha önce ama olmuyor.periyodik temizlik hizmetiniz var mı? haftada bir 15 günde 1 gibi.fiyat ne olur?

   Cevapla
 • 25 Kasım 2010, 02:30
  Kalıcı bağlantı

  İkitelli organize sanayide bulunan ofisimiz için periyodik temizlik hizmeti talep etmekteyiz.internette www.*********.com adresinde ofisimizin resimleri ve bilgileri bulunmaktadır.neler yapılabilir, bilgi maili atınız lütfen.iyi çalışmalar
  Jale Kaleoğlu

  Cevapla
 • 11 Ekim 2010, 19:08
  Kalıcı bağlantı

  Haftasonlarında çalıyorsanız, cumartesi pazar günleri için ofisimizi temizletmek istiyoruz.Telefonumuz ***********. Teşekkürler

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir