Hızlı Ara

su baskını temizlik şirketi
su baskını temizlik şirketi

Su baskını temizlik şirketi
Su baskını temizlik şirketi, su basması sonrası temizlik şirketi, su çekme şirketi, su tahliye şirketi, suyu boşaltmak için şirket, su baskını şirketleri, suların tahliyesi için şirket, su baskını temizliği yapan şirket

Tel: 0212 515 2926 – Gsm / WhatsApp: 0553 110 4213

İstanbul genelinde ev iş yeri ofis, fabrika, mağaza, depo, bodrum vb. benzeri tüm meskenlerin sel baskını temizliği, su tahliye işlemleri, dezenfekte, atık su çekimi ve dezenfekte, kanalizasyon basması sonrası (lağım suyu temizliği) gibi hizmetleri yerine getiriyoruz.

Su baskını, mesken içerisinde genellikle maddi hasara neden olan ve yangından sonra gelen evinizi işgal eden yıkıcı güçlerden biridir. Evinizde ya da iş yerinizde bu tür zarar verici unsur meydana gelmişse, profesyonel yardım gerekir.
Bizler İstanbul genelinde tüm ilçelere hizmet veriyor, su baskını temizliği sonrası gerekli ise meskenin dezenfektesi ve tadilatı, onarımı, boya badanası dahil olmak üzere tüm işlemleri üstleniyoruz.
(İstanbul sel suyu çekimi):
Su basması hasarları evinizde ya da iş yerinizde, her zaman derhal ele alınmalıdır. Sorun halledilmediğinde, zararlı toksinlerin ve bakterinin oluşmasına sebep olmasının yanı sıra, mülkiyette ciddi hasara neden olabilir.

Meskenin sigortası mevcut ise tarafımızdan talep edeceğiniz fatura tüm sigorta şirketlerinde geçerli olup, maddi zararınızın karşılanması mümkündür.

İstanbul’ da su ve sel baskını sonrası temizlikleri için bize ulaşmanız yeterlidir.

Tel: 0212 515 2926 – Gsm / WhatsApp: 0553 110 4213

• Su hasarının onarımı ve su tahliye hizmetleri
• Kanalizasyon baskını zararlarının iyileştirilmesi (dezenfekte)
• Sel, su taşkını (su çekme) temizleme ve onarım hizmetleri
• Konut ve iş yeri gibi tüm meskenler için mülkiyete özel hizmetler

Su baskını temizlik şirketi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir