Hızlı Ara

Yangın sonrası temizlik şirketi
Yangın sonrası temizlik şirketi

Yangın sonrası temizlik şirketi

İstanbul genelinde ev işyeri ofis, fabrika, mağaza, depo, bodrum vb. benzeri tüm meskenlerin yangın sonrası temizliği, tadilat, onarım ve boya badana, dezenfekte, yangın temizlik müdahalesi gibi hizmetleri yerine getiriyoruz.

Yangın, mesken içerisinde genellikle! maddi hasara neden olan, olmamasını arzu ettiğimiz ve evinizi işgal eden yıkıcı güçlerden biridir. Evinizde ya da iş yerinizde bu tür zarar verici unsur meydana gelmişse, profesyonel yardım gerekir.
Bizler İstanbul genelinde tüm ilçelere hizmet veriyor, yangın sonrası temizliği için gerekli ise meskenin dezenfektesi ve tadilatı, onarımı, boya badanası dahil olmak üzere tüm işlemleri üstleniyoruz.
İstanbul yangın sonrası temizliği :
Yangın hasarları evinizde ya da iş yerinizde her zaman, derhal ele alınmalıdır. Sorun halledilmediğinde, yangın sonrasından oluşan duman ve isin çıkarmış olduğu garip kokunun solunması mesken içerisinde ve çevresinde yaşayan canlıların sağlığı açısından ciddi hasara neden olabilir.

Yangın sonrası hizmetlerde meskenin sigortası mevcut ise tarafımızdan talep edeceğiniz fatura tüm sigorta şirketlerinde geçerli olup, maddi zararınızın karşılanması mümkündür.

Yangın sonrası temizliği nasıl yapılır? Konu hakkında bilgi ve ÜCRETSİZ keşif talebinde bulunmak için bize ulaşmanız yeterlidir.

• Yangın sonrası hasarın onarımı ve boya badana işlemi,
• Mesken içi havanın şartlandırılması
• Yangından dolayı oluşabilecek kullanılmaz durumdaki eşyaların ve kaba pisliğin atılması, uzaklaştırılması,
• Konut ve işyeri gibi tüm meskenler için mülkiyete özel hizmetler

Yangın sonrası temizlik şirketi

Yangın sonrası temizlik şirketi” üzerine bir düşünce

 • 28 Ekim 2010, 17:08
  Kalıcı bağlantı

  Beşiktaş’ta 120 metrekare evimizin mutfağında küçük çaplı yangın çıktı.Odalara sıçramadı fakat tüm evin duvarları isli.Ev sigortalı, itfaiye tutanağı tutuldu.3 gündür bir yakınımızda kalıyoruz.Evin içerisinde kokudan kurtulmak istiyoruz.Yangın sonrası herşeyi yapıyormusunuz?Biz temizlik haricinde tadilat ve boya işlerininde yerine getirilmesini istiyoruz.Eşimin numarası ********** en kısa sürede sizden haber bekliyoruz.Kolay gelsin

  Cevapla
 • 27 Ekim 2010, 17:30
  Kalıcı bağlantı

  Yatak odasının duvar sıvaları döküldü, camlarda kırık sizi aradım telefon meşguldü siz arayın ********** eşyalarımın hepsi içeride onlarda temizlensin yanıkları atabilirsiniz

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir