Hızlı Ara

İstanbul Temizlik Şirketi Kuzey Temizlik

İstanbul temizlik şirketleri, temizlik firmaları istanbul
İstanbul temizlik

Kuzey Group istanbul temizlik şirketi olarak tüm İstanbul’ un ilçe ve semtlerine cumartesi ve pazar günleri dahil olmak üzere haftanın tüm günlerinde hizmet vermektedir. İstanbul ilinin genelinde profesyonel, güvenilir ve tecrübeli temizlik hizmetleri işlemlerini yerine getiriyoruz.

Tel: 0212 515 2926 – Gsm / WhatsApp: 0553 110 4213

İstanbul ev temizliği, İstanbul ofis temizliği, istanbul inşaat temizliği, İstanbul yangın sonrası temizlik, İstanbul tadilat sonrası temizlik, İstanbul bina temizliği, İstanbul iş hanı temizliği, İstanbul dershane temizliği, İstanbul fabrika temizliği, İstanbul sinema salonu temizliği, İstanbul cam silimi, İstanbul endüstriyel temizlik şirketleri, İstanbul banka temizliği, İstanbul konser alanı temizliği, İstanbul mermer cilalama, İstanbul fırın temizliği, İstanbul benzin istasyonu temizliği, İstanbul konut temizliği, İstanbul yeni ev temizliği, İstanbul boya badana işleri, İstanbul mağaza temizliği, İstanbul yemekhane temizliği, İstanbul fuar temizliği, İstanbul antrepo ve depo temizliği, İstanbul okul temizliği, İstanbul cami temizliği, şantiye temizlikleri, İstanbul su baskını temizliği, İstanbul özel temizlik firmaları, İstanbul profesyonel temizlik hizmetleri olarak faaliyet göstermekteyiz.

İstanbul temizlik firmaları büyük bir sektör haline dönüşürken bu dönüşüm esnasında temizlik hizmetleri adına sağlam bir yer edinen firmamız yüzlerce memnun müşteri potansiyeline sahip olmanın gururunu yaşamaktadır. İstanbul’ da temizlik alanında faaliyet sürdüren Kuzey Temizlik, temizlik şirketleri istanbul arasında lider firmalar arasında konumunu belirlemiştir.
Kuzey Temizlik İstanbul Temizlik Firması, İstanbul Temizlik Şirketi:

İstanbul Ev Temizliği

İstanbul’ da tüm temizlik hizmetlerimiz gibi ev temizliğinde de önceliğimiz güvendir. Ev, konut, daire eşyalı veya boş tüm meskenlerinizi gönül rahatlığı ile personellerimize teslim edebilirsiniz.  Ev, villa, ofis, yazlık temizlik şirketleri Kuzey Group personelleri tecrübeli, sigortalı ve tüm adli sicil kayıtları gözden geçirilmiştir.

İstanbul ev temizlik şirketleri Kuzey Group ev temizlikleri konusunda farklı seçenekler sunmaktadır. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ve meskenin durumuna göre ekip halinde veya tek personel (Gündelikçi bayan) servisi göndermekteyiz.

İstanbul Ev Temizliği  Ev temizliği işleri bilinçli yapılmadığında, temizlikten çok mevcut kirin daha geniş bölgelere yayılmasına sebep olabilir.

İstanbul ev temizlik firması olarak ev temizliklerinde her bölge için farklı temizlik malzemesi kullanarak (yeni bezler, mop püskülleri, scotch-brite süngerler, aparatlar,  kova vs) olabilecek karmaşık kirlenmeyi önlemekteyiz. Her evin birbirinden benzersiz oluşundan dolayı mesken için özelleştirilmiş çözümler sunmaktayız. Ev temizlik personellerimiz, temizlik işlemini yürütürken hizmetin ve evin şartlarına göre bir plan içinde çalışmaktadır. Ev temizliği işlemlerinde yapılan planlama sayesinde eksiksiz olarak ve zamanında temizlik hizmeti tamamlanmaktadır.

İstanbul Ev Temizlik Ekibi Temizlik hizmetlerimiz ekip halinde olabildiği gibi tek temizlik elemanı (temizlikçi bayan) ile de servis göndermekteyiz. Ekip halinde yapılan temizlik işleminin genellemesi şöyledir:

Tüm Odalar;
Pencere doğramaları ve camlar içten ve dıştan silinir, duvar ve tavan aksamlarının tozları alınır, tavan vantilatörleri, lambalar, mobilya, ahşap, raflar ve klimalar silinir. Duvarlar silinir, yerler zemin çeşidine göre yıkama yapılır ve vakumlanır.
Mutfak;
Dolapların için boşaltılarak iç-dış silinir, masa ve sandalyeler silinir. Mutfak tezgahı, lavabosu ve buzdolabı dezenfekte yapılarak temizlenir.
Banyolar;
Duşlar, küvet ve lavabo sterilize edilir. Tuvaletler dezenfekte edilir, aynalar silinir. Zemin ve duvar fayansları yıkanarak vakum yardımı ile çekilir.

Tel: 0212 515 2926 – Gsm / WhatsApp: 0553 110 4213

İstanbul gündelikçi bayan ev temizleme hizmetleri de mevcuttur.

Temizlik firması İstanbul: Tek temizlik personeli talebinizde hizmet verecek olan temizlik personelinin tüm özlük hakları firmamız tarafından karşılanır. Gündelikçi bayanlarımız saat kısıtlamalı (09:00 – 17:00) çalışmaktadır. Temizlik için bayan servisimiz başta İstanbul Avrupa yakası olmak üzere İstanbul’ un tüm ilçe ve semtlerine gönderilmektedir.

Temizlik Hizmetleri İstanbul: Kuzey grup Ev temizlik şirketleri İstanbul ev temizlik şirketi, ev temizlik firmaları İstanbul ev temizlik firması, İstanbul zemin temizliği şirketi firması, İstanbul dış cephe temizliği firması şirketi, dış cephe temizliği firmaları şirketleri İstanbul, inşaat sonrası temizlik firması şirketi İstanbul, İstanbul inşaat sonrası temizlik şirketleri firmaları, banka temizliği firması şirketi İstanbul, zemin temizliği şirketleri firması İstanbul, temizlik firması İstanbul, İstanbul temizlik firması, İstanbul temizlik şirketi, temizlik şirketi İstanbul, zemin temizleme şirketi istanbul firması, İstanbul inşaat temizliği firmaları şirketi, inşaat temizliği İstanbul firması şirketleri, fabrika temizliği firması şirketi İstanbul, istanbul fabrika temizliği firması şirketi, zemin temizleme istanbul şirketi firması, istanbul temizlik firması

İstanbul temizlik şirketleri arasında Kuzey Group, İstanbul temizlik firması olarak kendini ispatlamış öncü şirketler arasında yerini belirlemiştir.

İstanbul’ da temizlik firması şirketi Kuzey Group verdiği hizmetler; İstanbul Dükkan – Mağaza, istanbul Fabrika, İstanbul Banka, İstanbul Dış Cephe, Ofis – Büro, Ev, İstanbul Site, İstanbul Okul, İstanbul İş Merkezi, Merdiven, İstanbul Otel, İstanbul Zemin, Mutfak, İstanbul Yemekhane, İstanbul Villa, İstanbul Benzinlik, İstanbul İnşaat sonrası temizliği, İstanbul Dershane, İstanbul Su baskını temizliği, İstanbul Plaza, İstanbul Boş Ev, Çamur ve Su çekme işleri, İstanbul Depo, İstanbul Hastahane, Çatı, İstanbul Yangın sonrası temizlik, İstanbul İş Hanı, İstanbul Tadilat Temizliği, Bodrum, İstanbul Yanmış yerin temizlenmesi, Tadilat Sonrası Temizlik, Eşyalı Ev, İstanbul Cam Temizliği, Endüstriyel, istanbul Sanitasyon temizliği, istanbul Öğrenci Yurdu, İstanbul cila firmaları, dış cephe giydirme cephe silikon cephe temizlik şirketleri firmaları İstanbul temizlik şirketleri hakkında bilgi ve fiyat talebi için bizi arayabilirsiniz.

İstanbul Kuzey Temizlik Şirketi 7/24 Hizmet vermektedir.
Ev temizliği, ofis temizliği, inşaat temizliği, yangın sonrası temizlik, tadilat sonrası temizlik, bina temizliği, iş hanı temizliği, dershane temizliği, fabrika temizliği, sinema salonu temizliği, cam silimi, endüstriyel temizlik şirketleri, banka temizliği, konser alanı temizliği, mermer cilalama, fırın temizliği, benzin istasyonu temizliği, konut temizliği, yeni ev temizliği, boya badana işleri, mağaza temizliği, yemekhane temizliği, fuar temizliği, antrepo ve depo temizliği, okul temizliği, cami temizliği, şantiye temizlikleri, su baskını temizliği, özel temizlik firmaları, profesyonel temizlik hizmetleri olarak faaliyet göstermekteyiz.

İstanbul Ofis Temizliği

Kuzey Group İstanbul ofis temizlik firması, İstanbul genelinde bulunan tüm işletmelerin ofis ve büroları için tam temizlik hizmeti sunuyor. Ofis temizlikleri için gündelik usulü tek bayan olabildiği gibi ekipler halinde de servis gönderilebiliyor. Ofis temizliği için gönderilen ekiplerimiz standart temizlikler haricinde daha detay gerektiren inşaat sonrası ofis temizlikleri, yangın sonrası temizliği, su baskını temizlikleri, taşınma öncesi temizliği gibi hizmetleri de kapsamaktadır. Standart ofis temizliği çöp alma, zemin paspaslama, vakumlama, cam ve pencerelerin silinmesi ve lavabo, wc dezenfeksiyonu dahil olmak üzere normal bir gündelikçi usulü servisten oluşur. Detaylı temizlikler ise genellikle ekipler hainde yapılır. Tüm çalışan personellerimiz tecrübeli, sigortalı ve profesyonel hizmet şekli konusunda bir dizi eğitimden geçirilmiştir.
Ofis temizliği, ev temizlikleri ile benzer koşullar içerir. Ofis ve büro temizliği sırasında ofis çalışanlarının iş akışını engellememek, içeride olabilecek personel ve müşterileri rahatsız etmemek ve ofisin gizlilik prensiplerine uymak önemli görevlerimizdendir.

İstanbul Zemin Temizliği Firması

İstanbul zemin temizlik şirketi Kuzey Temizlik, fabrika, antrepo ve depo gibi geniş alanların zemin temizliklerini binicili yer yıkama, itmeli otomat ve endüstriyel tip zemin yıkama makineleri ile profesyonelce yapmaktadır.

İstanbul Fabrika Temizliği

Son yıllarda İstanbul’un birçok bölgesinde ve organize sanayi sitelerinde irili ufaklı fabrikalar kurulmaktadır. Bunların yanı sıra bazı iş yerleri ve iş sektörleri için gerekli olan fabrikalarda ağırlanan müşteriler ve fabrika çalışanları da temiz ve sağlıklı bir ortam ile de karşılaşmak isteyebilmektedirler. Bu tür konularda ise fabrika temizliği konusunda uzman ve daha öncede birçok referansları olan istanbul fabrika temizlik şirketi Kuzey Group bu tür yerlerde güzel ve başarılı çalışmalarda yapabilmektedir. Fabrika konum olarak İstanbul’ un neresinde olursa olsun Avrupa yakasın ağırlıklı olmak üzere tüm bölgelere ücretsiz keşif servisi gönderiyoruz. Fabrika binası eşyalı, boş veya inşaat sonrası olabilir, bahsettiğimiz konularda hizmet veren Kuzey Temizlik istanbul fabrika binası temizliği konusunda uzman yardımcınız olmaya adaydır.

İstanbul Villa Temizliği

İstanbul’ da modern yaşam alanlarından bir tanesi olan villalar, temizlik konusunda büyük bir hassasiyet istiyor ve bu yüzden profesyonel bir kadrodan yardım almak da zorunlu hale geliyor. Villa temizliği her zaman için çok daha yoğun bir temizlik işlemi olmasından dolayı bireysel olarak yapılacak bir çalışma değildir. Bilgilendirme ve fiyatlandırma için bizi arayabilirsiniz.
Anahtar kelimeler: İstanbul villa temizlik şirketleri, istanbul villa temizlik firmaları, villa temizliği istanbul telefonları

İstanbul gündelikçi bayan

İstanbul Avrupa yakası başta olmak üzere ev işleriniz için yardımcı bayan servisimiz mevcuttur. İstanbul temizlik için bayan arıyorum diyorsanız doğru yerdesiniz.
Anahtar kelimeler: İstanbul yardımcı bayan, istanbul gündelikçi kadın, İstanbul temizlikçi kadın, İstanbul günlük ev işi için bayan, İstanbul temizlik için bayan, İstanbul gündelikçi telefonları.

İstanbul inşaat temizliği

Günümüzde her gün yeni bir inşaat bitmekte ve birçok konutta da kendi yeni evlerine taşınmak isteyen bireyler ile karşılaşabilmekteyiz. Bu tür konularda ise evlerinin yeni yapılmış olması sonrası ise bazı yerlerde büyük bir temizlik çalışması yapılması gerekebilmektedir. İstanbul inşaat temizlikleri hakkında uzman yardımcınız olmaya adayız.

İSTANBUL TEMİZLİK ŞİRKETLERİ HİZMETLERİMİZ:

İstanbul Temizlik Şirketi Servisi İstanbul Temizlik Şirketi Büfe Temizliği
İstanbul Temizlik Şirketi Servisleri İstanbul Temizlik Şirketi Cafe Temizliği
İstanbul Temizlik Şirketi Servis Telefonu İstanbul Temizlik Şirketi Kaliteli Temizliği
İstanbul Temizlikçi Şirketiİstanbul Temizlik Şirketi Kaliteli Temizliği Firması
İstanbul Temizlik Şirketi Şirketleri İstanbul Temizlik Şirketi Kaliteli Temizliği Şirketi
İstanbul Temizlik Şirketi Şirket Telefonu İstanbul Temizlik Şirketi Fırın Temizliği
İstanbul Temizlik Şirketi Fiyatı İstanbul Temizlik Şirketi Evimi Temizletmek
İstanbul Temizlik Şirketi Fiyatları İstanbul Temizlik Şirketi Lojman Temizliği
İstanbul Temizlik Şirketi Ücret İstanbul Temizlik Şirketi Gündelikçi
İstanbul Temizlik Şirketi Ücreti İstanbul Temizlik Şirketi Temizlikçi
İstanbul Temizlik Şirketi Ücretleri İstanbul Temizlik Şirketi Residence Temizliği
İstanbul Temizlik Şirketi Hizmeti İstanbul Temizlik Şirketi Siteleri
İstanbul Temizlik Şirketi Hizmetleri İstanbul Temizlik Şirketi Arıyorum
İstanbul Temizlik Şirketi Hizmet Telefonu İstanbul Temizlik Şirketi Nerden Bulurum
İstanbul Temizlik Şirketi Merkezleri İstanbul Temizlik Şirketi Camii Temizliği
İstanbul Temizlik Şirketi Firması İstanbul Cam Temizlik Şirketi
İstanbul Temizlik Şirketi Firmaları Temizlik Şirketi Fiyatı
İstanbul Temizlik Şirketi Firma Telefonu Temizlik Şirketi Fiyatları
İstanbul Temizlik Şirketi Ev Temizliği Temizlik Şirketi Fiyatı Ne Kadar
İstanbul Temizlik Şirketi Villa Temizliği Temizlik Şirketi Fiyatı Nedir
İstanbul Temizlikçi FirmalarıTemizlik Şirketi Fiyat Bilgisi
İstanbul Temizlik Şirketi Daire Temizliği Temizlik Şirketi Fiyat Listesi
İstanbul Temizlik Şirketi Site Temizliği Temizlik Şirketi Fiyatları Nelerdir
İstanbul Temizlik Şirketi Hastane Temizliği Temizlik Şirketi Ücreti
İstanbul Temizlik Şirketi Şirket Temizliği Temizlik Şirketi Ücretleri
İstanbul Temizlik Şirketi Firma Temizliği Temizlik Şirketi Ücreti Ne Kadar
İstanbul Temizlik Şirketi Okul Temizliği Temizlik Şirketi Ücreti Nedir
İstanbul Temizlik Şirketi Pastane Temizliği Temizlik Şirketi Ücret Listesi
İstanbul Temizlik Şirketi Otel Temizliği Temizlik Şirketi Ücreti Ne Kadardır
İstanbul Temizlik Şirketi Hotel Temizliği İstanbul Temizlik Firmaları Gündelikçi
İstanbul Temizlik Şirketi Firma Temizliği İstanbul Temizlik İçin Bayan
İstanbul Temizlik Şirketi Kaliteli Temizliği İstanbul Temizlikçi Ekip
İstanbul Temizlik Şirketi Lokanta Temizliği Temizlik Şirketi Nerede Bulurum
İstanbul Temizlik Şirketi Kasap Temizliği Temizlik Şirketi Evimi Temizletmek İstiyorum
İstanbul Temizlik Şirketi Market Temizliği Temizlik Şirketi Ev Temizliği Fiyatları
İstanbul Temizlik Şirketi Fiyatları Ne Kadar Temizlik Şirketi Ev Temizliği Ücretleri
İstanbul Temizlik Şirketi Mağaza Temizliği Temizlik Şirketi Ev Temizliği
İstanbul Temizlik Şirketi Fiyat Listesi Temizlik Şirketi Bina Temizliği
İstanbul Temizlik Şirketi Bahçe Temizliği Temizlik Şirketi Villa Temizliği
İstanbul Temizlik Şirketi Çatı Temizliği İstanbul Temizlik Yangın Temizliği
İstanbul Temizlik Şirketi Bodrum Katı Temizliği İstanbul Su Baskını Temizliği
İstanbul Temizlik Şirketi Depo Temizliği İstanbul İnşaat Temizlki Şirketi

İstanbul temizlik şirketleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir