Hızlı Ara

Acıbadem cam temizlik şirketi
Acıbadem cam temizlik şirketi

Acıbadem cam temizliği şirketi;

Acıbadem cam temizliği; Bina, ev ve plazaların estetik açıdan güzel görünmesi için gerekli olabildiği gibi, camın kalıcı kir tabakası ve oksidasyon oluşmasını engellemek için de bir ihtiyaçtır. Yağmur, çamur ve asit yağmurları, havada bulunan toz ve küçük parçacıklar ile zararlı çevresel etkilere maruz kalan binaların dış cepheleri geri dönüşümsüz hasara neden olur. Daireler için geçerli olmasa da iş merkezleri, ofisler ve plaza tarzı binaların en az yılda iki kez binaların dış cephe cam silim temizliğini yaptırması cam ve cephe yapısının korunarak gelecekte onarımlar sorunları konusunda maddi tasarruf sağlar. Firmamız Acıbadem bölgesinde binanız için gerekli görülen cam silim hizmetleri için ÜCRETSİZ keşif imkanı ile hızlı bir şekilde temizlik yöntemleri sunmaktadır.

Tel: 0212 515 2926 – Gsm / WhatsApp: 0545 493 4187

Binaların cam temizliği konusunda tüm ekiplerimiz işinde profesyonel, çevre ve çalışan güvenliği hakkında eğitimlerini almış, çalışma esnasında yüzeyin türüne göre malzeme ve kimyasal kullanımı konusunda geniş deneyim ve beceriye sahip personellerden oluşmaktadır.
Bizler cephe yüzeyinin keşfi ile etkili olabilecek deterjan ve kimyasalların seçimi konusunda özen göstererek müşterilerimizin memnuniyeti, işin sağlıklı ve temiz olması için gayret göstermekteyiz. Cam ve cephe için uygun olmayan temizleyicilerin cephe yüzeyine zarar verebileceğini unutmamalısınız. Bu yüzden cephe temizliği ve cam silimi konusunda işi uzmanlarına bırakmanız önerilmektedir.
Özellikle çok katlı binalarda platform sepetli vinç kullanılabildiği gibi, binanın durumu ve konumuna göre asma sepet, teleskopik uzatma vb. farklı araç ve ekipmanların ihtiyacı binanızın keşfi esnasında belirlenir.
Cam temizliği ve cephe temizlik işlemleri için kullanılacak deterjan ve kimyasallarımız yağ, kir çözücü ve anti statik özelliklere sahip oldukları için uzun süre camlarınıza toz yapışmaz. Normalde pürüzsüz olan cam yüzeyi aşırı aşındırıcı kimyasallar ile temizlenmeye kalkılırsa yüzeyde mikro delikler ve yaralanmalara sebep olmaktadır. Kuzey temizlik şirketi olarak biz cam yapılan tüm yüzeyler için uygun sıvı çözümleri ile çalışıyoruz.

ACIBADEM CAM TEMİZLİĞİ İÇİN KULLANILAN DETERJANLAR, KİMYASALLAR, EKİPMANLAR:
Kimyasal, Deterjanlar, Dezenfektanlar: Kullanılan tüm ürünler Çevre ve doğa dostu (doğada 100% çözülebilen) reaktifler, cam, alüminyum, mermer, metal ve ahşap tüm yüzey ve alanlar için özellikle üretilmiş ürünlerdir. Bütün kimyasal ve deterjanlar sertifikalı olup, talebiniz dahilinde “(MSDS) – (Material Safety Data Sheets) Ürün güvenlik ve bilgi formu” tarafınıza gönderilir.
Ekipmanlar: Platform sepetli vinç, teleskopik uzatma, asansör asma sepet, iskele vb. (gerekli ise) basınçlı yıkama makinesi, cam temizliği için cam silim takımları, eldivenler ve diğer genel temizlik ekipmanları.
ORGANİZASYON, ÇALIŞMA:
Cam silimi ve dış cephe temizliği için bize sayfamızda bulunan sabit hat ve GSM telefonlarından ulaşabilir, ÜCRETSİZ keşif talebinde bulunabilirsiniz. Veya mümkünse binanızın fotoğraflarını ve adresinizi mail – WhatsApp yoluyla bize iletebilir fiyatlandırma konusunda teklif talebinde bulunabilirsiniz. Binanızın ve camların durumu, konumu, çalışma gün ve ekip sayısı belirlenerek oluşturulacak olan teklifimiz en kısa sürede size iletilir. Teklifimizin onaylanması durumunda tüm çevre ve çalışan güvenliği tarafımızca sağlanarak hizmet yerine getirilir.
ÖDEME ŞEKLİ:
Genellikle iş bitimi ve nakit.

Tel: 0212 515 2926 – Gsm / WhatsApp: 0545 493 4187

Acıbadem cam temizliği şirketi; Üniversite, fırın, ev, hastane, konut, restoran, lokanta, sağlık ocağı, yurt, mağaza, yuva, dükkan, alış veriş merkezi (AVM), otel, depo, pastahane, camii, yemekhane, imalathane, ofis, hamam, market, büro, tatil köyü, ticaret merkezi, üretim alanları, iş yeri, okul, bina, apartman, daire, pansiyon, dershane, kolej, klinik, eczane, güzellik salonu, tıp merkezi, film çekim yerleri (set ve stüdyo), fuar ve stand alanları, spor salonu, tiyatro ve temizlik ihtiyacı olan her bölgeye her alana hizmet veriyoruz.Eşyalı, boş, inşaattan çıkmış, yangın sonrası veya su baskını görmüşse lütfen bu hususları bizi aradığınızda belirtiniz.

Acıbadem Temizlik şirketi hizmetlerimiz:
Acıbadem cam temizliği şirketi
Acıbadem cam silimi
Acıbadem cam temizlik şirketi
Acıbademde cam silim şirketleri
Acıbadem Dış cephe temizliği
Acıbadem Bina temizliği
Cila uygulama
Acıbadem’deki fabrikaların cam temizlikleri
Acıbadem Dıştan cam temizlikleri
Acıbadem Cam temizleme firması
Plaza tarzı binaların temizlenmesi (dıştan, vinç yardımı ile)
Acıbadem cam temizlik şirketi
Bina cam silme
Apartman camlarının temizlenmesi
Ofis camlarının silinmesi
Kirli camların temizlenmesi

Acıbadem ile ilgili diğer sayfalarımız:

Acıbadem ev temizlik şirketleri, Acıbadem su baskını temizliği, Acıbadem temizlik şirketleri, Acıbadem yangın sonrası temizliği

Acıbadem cam temizliği şirketi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir