Hızlı Ara

su baskını temizlik şirketi
su baskını temizlik şirketi

Akaretler su baskını temizliği, Akaretler’de bulunan ev, iş yeri, ofis, fabrika, mağaza, depo vb benzeri tüm meskenlerin sel baskını temizliği, su tahliye işlemleri, dezenfekte, atık su çekimi ve dezenfekte, kanalizasyon basması sonrası (lağım suyu temizliği) gibi hizmetleri yerine getiriyoruz.

Su baskını, mesken içerisinde maddi hasara neden ve yangından sonra gelen evinizi işgal en yıkıcı güçlerden biridir . Evinizde ya da iş yerinizde bu tür zarar verici unsur medya gelmişse, profesyonel yardım gerekir.

Tel: 0212 515 2926 – Gsm / WhatsApp: 0553 110 4213

Bizler İstanbul genelinde tüm ilçelere hizmet veriyor, su baskını temizliği sonrası gerekli ise meskenin dezenfektesi ve tadilatı, onarımı, boya badanası dahil olmak üzere tüm işlemleri üstleniyoruz.

(Akaretler sel suyu çekimi):
Su basması hasarları evinizde ya da iş yerinizde, her zaman derhal ele alınmalıdır. Sorun halledilmediğinde, zararlı toksinlerin ve bakterinin oluşmasına sebep olmasının yanı sıra, mülkiyette ciddi hasara neden olabilir.

Meskenin sigortası mevcut ise tarafımızdan talep edeceğiniz fatura tüm sigorta şirketlerinde geçerli olup, zararınızın karşılanması mümkündür.

Su ve sel baskını sonrası temizlikleri için bize ulaşmanız yeterlidir.

• Su hasarının onarımı ve su tahliye hizmetleri
• Kanalizasyon baskını zararlarının iyileştirilmesi (dezenfekte)
• Sel, su taşkını (su çekme) temizleme ve onarım hizmetleri
• Konut ve işyeri gibi tüm meskenler için mülkiyete özel hizmetler

Tel: 0212 515 2926 – Gsm / WhatsApp: 0553 110 4213

Akaretler su baskını temizliği, Akaretler sel baskını temizliği, Akaretler su çekme şirketi, Akaretler bodrum temizliği, Akaretler kanalizasyon suyu temizliği, Akaretler pis su çekimi, Akaretler su tahliyesi

Akaretler su baskını temizliği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir