Hızlı Ara

akatlar temizlik şirketi
temizlik şirketi

Akatlar temizlik şirketi

Kuzey Temizlik Şirketi; Akatlar Temizlik Şirketi bulma ihtiyacı içerisinde bulunan tüm müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda mesken ve yapının türüne göre hizmet vermektedir. İnsan sağlığının söz konusu olduğu her mekanda temizlik de özel bir hassasiyet gerektirir. Su, temizlik malzemeleri veya diğer çözücüler ile, mekanik ve zaman gibi faktörlerin yardımı ile yüzeyden uzaklaştırma işlemini profesyonel elemanlar ile gerçekleştiren Kuzey Group İstanbul’un her ilçesine olduğu gibi Akatlar bölgesine de servisi olan temizlik şirketi olarak, temizlik kavramı kapsamına giren her alanda, binaların inşaat sonrası temizliğinden günlük temizlik ve bakıma kadar her aşamada eksiksiz hizmet anlayışıyla ileri teknoloji ile donanmış özel eğitimli personeli ile temizlik ve hijyen konularındaki tüm talepleri büyük bir titizlikle karşılar .

Akatlar Tel: 0212 515 2926 – Gsm / WhatsApp: 0553 110 4213

Kurum ve kuruluşlar, vitrinleri olan iş yerlerinin dekorasyonunda en değerli yapı malzemelerini tercih ederler. Modern makineleri büyük bir ustalıkla kullanan özel eğitimli temizlik personelimiz onların sürekli ışıl ışıl kalmasını sağlarken, ömürlerinin uzamasına da katkıda bulunurlar .
Yerler (zeminler), duvarlar, mobilyalar, kapı, petek, priz, merdivenler, camlar, tüm kaplamalar, eşyalar ve çevredeki tüm yüzeylere uygulanan temel işlem temizliktir. Amaç kiri yüzeyden uzaklaştırmaktır. Bu işlem mekanik yolla (silme, fırçalama vs. ) ve deterjan adı verilen kimyasal maddelerle yapılır. Amacımız sadece kiri yok etmek değil aynı zamanda mikrobik florayı da azaltmak olduğundan dezenfeksiyon şarttır. Firmamızın kullanmakta olduğu ürünler kabul görmüş standartlara uygun aynı zamanda Sağlık Bakanlığının onaylamış olduğu tanınan firmalar tarafından üretilen ürünlerdir .
Günlük temizlik ve Dezenfeksiyon: Toz alma, zemin temizliği, çöp toplama lavabo ve tuvalet temizliği, eşyaların düzenini koruma, dezenfekte kimyasalı uygulanması vb.
Periyodik temizlik ve dezenfeksiyon: Duvar, tavan, kapı, pencere, eşyalar, zemin bakımı, cilalama (parlatma), cam silimi, dış cephe temizliği yapılmaktadır .
Olağanüstü durumlarda yapılan temizlik ve dezenfeksiyon: Kanal taşması, boru patlaması, su basması (su baskını temizliği), yangın çıkan yerlerin temizliği (yangın sonrası temizliği), inşaat sonrası temizliği (taşınma öncesi temizlik ve taşınma sonrası temizlik), tadilat sonu temizlikleri ve benzeri durumlarda yapmış olduğumuz temizliklerdir .

Kuzey Group Temizlik Firması olarak bizler, makinelerimizle , kaliteli ürünlerimizle, konusunda eğitilmiş personellerimizle hijyenin gerektirdiği tüm titizliği ve dikkati göstererek genel temizlik, cilalama, dış cephe temizliği, cam silimi ve acil temizlik konularında haftanın her günü siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye hazırız.

Akatlar Tel: 0212 515 2926 – Gsm / WhatsApp: 0553 110 4213

Temizliğin her safhasında kullanılan, teknik malzeme ve ekipmanlar ile temizlik ürünleri her zaman TSE, ve ISO standartlarına uygun olup, bu konulardaki titizlikte kesinlikle taviz verilmemektedir.

Akatlar temizlik şirketi , Cam temizliği hizmetleri:
Yüksek mekanlar ve cam yüzeylerin temizliğinde
öncelikli konu iş güvenliğidir teleskopik aparatlar, asma ve yerden hareketli sistemlerinin kullanımı ile iş güvenliği sağlanmakta ve verimli hizmet sunulmaktadır.

Cilalama , Parlatma ve Bakım :
Granit, Mermer, Seramik, Mozaik, Karo Taş, PVC, Cam yüzeyler vb. sert zeminlerde temizlik gereken ekipman ve malzemeler ile Toz ve kirlerden arındırma, günlük bakım, yıkama, cilalama ve parlatma şeklinde yapılmaktadır

( Akatlar alo temizlik ), hizmet verilen alanlar:

Üniversite, fırın, ev, hastane, konut, restoran, lokanta, sağlık ocağı, yurt, mağaza, yuva, dükkan, alış veriş merkezi (AVM), otel, depo, pastahane, camii, yemekhane, imalathane, ofis, hamam, market, büro, tatil köyü, ticaret merkezi, üretim alanları, iş yeri, okul, bina, apartman, daire, pansiyon, dershane, kolej, klinik, eczane, güzellik salonu, tıp merkezi, film çekim yerleri (set ve stüdyo), fuar ve stand alanları, spor salonu, tiyatro ve temizlik ihtiyacı olan her bölgeye her alana hizmet veriyoruz. Eşyalı, boş, inşaattan çıkmış, yangın sonrası veya su baskını görmüşse lütfen bu hususları bizi aradığınızda belirtiniz.

Akatlar temizlik şirketleri hizmetleri:

Akatlar ev temizliği
Taşınma sonrası temizleme
Akatlar yangın çıkmış yerin temizliği (yangın sonu temizlikleri)
Dıştan cam temizlikleri
Akatlar ofis temizliği
Temizlik personeli istihdamı (Eleman temini)
Akatlar ev temizliği yapan şirketler
Plaza tarzı binaların temizlenmesi (dıştan, vinç yardımı ile)
Akatlar cam silimi firmaları
Fuar temizliği
Akatlar İnşaat temizliği şirketleri
Fabrikaların temizlikleri
Akatlar Dış cephe temizliği
Günlük temizlik, haftalık temizlik, aylık temizlik
Akatlar Bina temizlik şirketleri
Cila uygulama
Tadilat sonrası temizlik
Taşınma öncesi temizlikleri
Sert zemin yıkama
Akatlar temizlik şirketi
Apartman temizleme
Akatlar cam temizliği şirketi
Bina cam silme
Stand temizlik şirketi
Akatlar temizlik şirketi

Akatlar temizlik şirketi, Akatlar temizlik şirketleri, Akatlar temizlik firması, Akatlar temizlik firmaları, Akatlar ev temizlik şirketleri, Akatlar cam temizlik şirketleri, Akatlar inşaat temizlik şirketi

Akatlar temizlik şirketi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir