Hızlı Ara

temizlik firmaları
temizlik şirketleri, temizlik şirketi, temizlik firması

Sayfanın anahtar kelimeleri:

Arnavutköy ev temizlik şirketleri, Ev temizliği nasıl yapılır , Ev temizlik firmaları , Ev temizliği , Ev temizlik şirketleri , Arnavutköy yangın sonrası ev temizliği , Arnavutköy temizlik firmaları , Arnavutköy boş ev temizliği , inşaat fabrika temizliği, Arnavutköy boyacı şirketi

Arnavutköy ev temizlik şirketleri
Kuzey ev temizlik şirketleri Arnavutköy dahil olmak üzere 2004 yılından bu yana İstanbul genelinde büyük veya küçük tüm işletmeler ve konutlar için profesyonel temizlik hizmeti vermektedir.
Evlere, ofislere, otellere, üniversiteler, klinikler, hastane, sağlık ocağı, okullar, bankalar, mağazalar, yurt, restoranlar, fırınlara, konut, market, lokanta, dershane, yuva, pansiyon, dükkan, fuar ve stant alanları, alış veriş merkezi (AVM), pastane, depo, imalathane, camii, yemekhane, tatil köyü, hamam, büro, güzellik salonu, ticaret merkezi, üretim alanları, iş yeri, okul, bina, apartman, dairelere, kolej, eczane, tıp merkezi, spor salonu, film çekim yerlerinin (set ve stüdyolar), tiyatro, ardiye, bodrum dahil olmak üzere küçük, orta ve büyük tüm işletme ve mekanlar için rutin temizlik veya talebe göre bir defaya mahsus temizlik hizmeti sunuyoruz. Meskeniniz eşyalı, boş, inşaattan çıkmış, yangın sonrası veya su baskını görmüşse lütfen bu hususları bizi aradığınızda belirtiniz.
Arnavutköy temizlik şirketleri

Tel: (0212) 515 2926 Gsm: 0545 493 4187

Müşterilerimizin bütçe ve gereksinimlerine bağlı olarak günlük, haftalık, iki haftalık veya aylık bazda servislerimiz mevcuttur.
Arnavutköy inşaat temizlik şirketleri
İnşaat Sonu Temizlik
İnşaat sonrası temizlik kolay gibi görünse de kaba pisliğin (moloz, inşaat atığı vb.) uzaklaştırılmasından sonra önemli olan ince temizliğin yapılmasıdır. İnşaat sonu ev temizliklerinde fiyatlandırma telefon ile yapılabilmektedir. Fiyatlandırmalar metrekareye orantılı olup, ekip halinde servis haricinde tek personel hizmetimiz de bulunmaktadır. Ekip halinde yapılan temizliklerde her şey dahil hizmet verilir iken, gündelikçi usulü tek personel istemeniz durumunda 09:00 – 17:00 arasında çalışılır, içeride yapılacak işler konusunda yönlendirme size kalır. Detaylı bilgilendirme için lütfen arayınız. Daireler harici farklı mekanların keşfi ve fiyatlandırma meskenin durumuna göredir. 500 m2 üzeri alanlar için ÜCRETSİZ keşif tarafımızdan yapılır. Bütün hizmetlerimizde, mesken sahibinin herhangi bir kimyasal, ürün, malzeme almanıza gerek yoktur, tümünü firmamız karşılamaktadır. Dilerseniz boya-badana hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Bilgi: Ev Temizlik Hizmetlerinde expertiz (keşif) ekibi gönderilmemektedir. Sadece yangın ve su baskını için keşif yapılabilir. Ev temizlik hizmeti isteği ve fiyatlandırma için telefon ile evinizin metrekaresini söylemeniz yeterlidir.

Arnavutköy taşınma öncesi veya taşınma sonrası temizlikleri:
“Taşınma telaşı esnasında bir de evin temizliği ile ilgilenmek istemiyor, profesyonel destek mi almak istiyorsunuz? Bilgilendirme ve fiyatlandırma için bizi aramanız yeterli..” Kuzey temizlik firması olarak yeni ev, apartman dairesi, villa, yazlık, oturum sonrası veya inşaat sonrası dahil olmak üzere genel temizlik hizmetleri ve taşınma öncesi ince temizlik konularında 7/24 yardımcınız olmaya hazırız.
Arnavutköy ev temizlikleri Taşınma temizliği hizmet planı genellikle şunları içermektedir:
*Kat zeminlerinin kaba tozunun alınması için süpürülmesi veya vakumlanması,
*Pencere doğramaları, eşikleri, çıkıntıları ve denizliklerin silinmesi, bant veya folyoların sökülmesi
*Duvarların silinmesi veya kuru tozunun alınması,
*Tavan vantilatörleri, klimalar, güneşlikler ve duvar asma aparatlarının silinmesi,
*Petek, kapı ve prizlerin silinmesi,
*Süpürgeliklerin temizlenmesi,
*Küvet, duş, lavabo, tuvalet, banyo temizliği ve dezenfekte edilmesi,
*Aynaların silinmesi,
*Tüm dolapların ve mobilyaların içli-dışlı silinmesi,
*Buzdolabı, mikrodalga fırın ve fırınları temizleme,
*Mutfak davlumbaz ve ankastre ürünlerin temizlenmesi,
* Yerlerin zemin türüne göre yıkanması veya silinerek temizlenmesi,

Mutfak : Lavabo, musluk, ocaklar, dolaplar, çekmeceler, ışık ve demirbaşlar, pencereler, süpürgelik ve zeminlerin temizliği.

Arnavutköy yangın temizlik şirketleri
Yangın ve su baskını gibi kötü olaylar maalesef herkesin başına gelebilecek bir durum. Yangın sonrası temizlik hizmetimiz eşyalı-eşyasız, yangın sonrası, tadilat sonrası, su baskını sonrası, inşaat sonu, yeni alınmış daire gibi tüm meskenler için geçerlidir. Yangın sonrası temizlik için bizi aramanız durumda ÜCRETSİZ keşif sonucu yapılacak işlemler kalem kalem teklif usulü tarafınıza yazılı olarak iletilir. Teklifimizin onaylanması durumunda en kısa sürede meskenin eski haline getirilmesi için çalışmalara başlanır. Yangın temizlik şirketleri bilinenin aksine sadece temizlik olarak değil boya badana ve meskenin tamirat ve onarımı konusunda da hizmet vermektedir. Yangın görmüş olan evde biriken is, kir, kurum vs. tamamı yok olur. Dilerseniz boya-badana hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Temel önceliğimiz müşteri memnuniyeti olup, tüm temizlik ve boya badana ihtiyaçlarınız için bize güvenebilirsiniz.

Arnavutköy ev temizlik şirketleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir