Hızlı Ara

Bağcılar zemin temizliği

bağcılar zemin temizlik firması
Yer yıkama

Bağcılar zemin temizlikleri meskenin görsel estetikliği ve hijyenik olması açısından çok önemlidir. Fabrika, Depo, Antrepo, bankalar, ofisler, mağazalar, oteller, hastaneler, restoranlar, okullar gibi halka açık yerlerde özenle ve dikkatle temizlenmesi gerekir. Zemindeki kir mermer, karotaş, fayans, helikopter zemin, pvc kaplama, çini, beton ve taş gibi sert zeminlerde oluşmuş ve uzun bir süre temizlenmemişse sadece silerek temizlenmesi mümkün değildir. Özellikle inşaat sonrası ve tadilat sonrası alanlarda zeminlerin mutlak yıkanması gerekir.

Tel: 0212 515 2926 -Gsm / WhatsApp: 0553 110 4213

Bu tür yerlerde zemin temizlik şirketleri tarafından özel fırçalar veya zemin yıkama makineleri ile, kuru ve ıslak temizleme için vakum temizleyiciler kullanılmalıdır. Parke zeminler temizlerken döşeme malzemesi dikkate alınır, parkeler için uygun temizleyiciler kullanılır.

Ayrıca, firmamız tüm zeminlerin yıkanması ve cilalanması hizmetlerini de yerine getirmektedir.

Tel: (0212) 515 2926 Gsm: 0553 110 4213

Bağcılar zemin yıkama firması olarak yerlere kaplanan her çeşit döşeme malzemesinin profesyonel temizlik ekipmanları ve deterjan – kimyasal yollarla temizlenmesi için gerekli tüm donanımları bulunduruyoruz. Uygun yere uygun malzeme kullanarak işin sağlıklı yürümesi için önemle çaba gösteriyoruz.

Bağcılar Mermer cilası – Mermer zeminin parlatılması

Mermer zemin cilalanması ile üzerinde olan küçük çatlaklar ve çizikler yok olur, böylece yüzeyin şekli her zaman temiz ve daha pürüzsüz olur. Ayrıca, kristalize cilalama sırasında yapılan kimyasallı yıkama ve makine cilası mermer yüzeyinin yoğunluğunu artırarak mekanik zedelenme ve sürtünmelerden muhafaza etmek için ek koruyucu yüzey oluşturur. Şirketimizin deneyimli personelleri tüm zemin türlerinde nasıl bir uygulama yapılacağını keşif esnasında tarafınıza bildireceklerdir.

Farklı türde zemin kaplamalarının temizlenmesi

Bağcılar taş döşeme ve beton zeminlerin yıkanması

Genellikle fabrika, antrepo, depo ve otopark gibi geniş alanlarda uygulanan beton zeminler için temizlik hizmetimiz mevcuttur. Bu tür alanların yıkanması ve temizlenmesi profesyonel yıkama ekipmanları tarafından yapılır. Taban yüzeyi kimyasal deterjan ilaç yoluyla yıkanır ve üzerinde hiçbir leke bırakmaz. Yıkama sonrası ıslak-kuru vakum yardımı ile zemindeki su çekilerek kurutulur.

Bağcılar seramik ve fayans alanların temizlenmesi

Banyo ve tuvalet zeminlerinde olabildiği gibi ofis ve işyerlerinin zeminlerinde de kullanılan seramik alanlar diskli zemin yıkama makinelerle yıkanır ve üzerinde hiçbir leke bırakmaz. Sürekli kirlenme ve lekelenmeden korumak için sık sık yıkanarak kendi orijinal etkisi tutulabilir. Fayans ve seramik yıkamalarında derz aralarının ince temizliğine dikkat edilir.

Tel: 0212 515 2926 -Gsm / WhatsApp: 0553 110 4213

Epoksi zemin temizliği

Bu tür döşemelerin yüzeyi özel bakım gerektirir. Şirketimiz epoksi alanların temizliğini hassasiyetle yerine getirmektedir. En çok restoranlarda, otel, plaza, mağaza ve showroomlarda kullanılan bu döşemelerin kendi doğallığını korumak için sadece profesyonellere başvurmanız önerilir.

Bağcılar laminat, parke ve ahşap zeminlerin temizlenmesi

Uzun süre kullanılabilirliğini koruması, malzemelerin doğallığını kaybetmemesi için düzenli bakım yapılması gereken yüzey türleridir. Kuzey Group temizlik şirketi bu tür döşemelerin zarar vermeden ve zedelenmesini önleyerek temizliğini gerçekleştirir. Kullanıma bağlı olarak belli aralıklar ile birkaç kez bunların yıkanması ve özel kimyasal deterjan araçlarla temizlenmesi önemlidir.

Bağcılar helikopter zemin ve beton zemin temizliği
Bağcılar zemin temizlik şirketleri

Bağcılar zemin temizlik şirketleri” üzerine bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir