Hızlı Ara

Beykent yangın sonrası temizliği
Beykent yangın sonrası temizliği

Beykent yangın sonrası temizliği, Beykent’ te bulunan ev iş yeri ofis, fabrika, mağaza, depo, bodrum vb. benzeri tüm meskenlerin yangın sonrası temizliği, tadilat, onarım ve boya badana, dezenfekte, yangın temizlik müdahalesi gibi hizmetleri yerine getiriyoruz.

Yangın, mesken içerisinde genellikle! maddi hasara neden olan, olmamasını arzu ettiğimiz ve evinizi işgal eden yıkıcı güçlerden biridir. Evinizde ya da iş yerinizde bu tür zarar verici unsur meydana gelmişse, profesyonel yardım gerekir.

Bizler Beykent genelinde tüm ilçelere hizmet veriyor, yangın sonrası temizliği için gerekli ise meskenin dezenfektesi ve tadilatı, onarımı, boya badanası dahil olmak üzere tüm işlemleri üstleniyoruz.

Tel: 0212 515 2926 – Gsm / WhatsApp: 0545 493 4187

Beykent yangın sonrası temizliği :
Yangın hasarları evinizde ya da iş yerinizde her zaman, derhal ele alınmalıdır. Sorun halledilmediğinde, yangın sonrasından oluşan duman ve isin çıkarmış olduğu garip kokunun solunması mesken içerisinde ve çevresinde yaşayan canlıların sağlığı açısından ciddi hasara neden olabilir.

Meskenin sigortası mevcut ise tarafımızdan talep edeceğiniz fatura tüm sigorta şirketlerinde geçerli olup, maddi zararınızın karşılanması mümkündür.

Yangın sonrası temizliği nasıl yapılır? Konu hakkında bilgi ve ÜCRETSİZ keşif talebinde bulunmak için bize ulaşmanız yeterlidir.

• Yangın sonrası hasarın onarımı ve boya badana işlemi,
• Mesken içi havanın şartlandırılması
• Yangından dolayı oluşabilecek kullanılmaz durumdaki eşyaların ve kaba pisliğin atılması, uzaklaştırılması,
• Konut ve iş yeri gibi tüm meskenler için mülkiyete özel hizmetler

Beykent yangın sonrası temizliği, Beykent yangın temizliği, Beykent yangın temizlik şirketi, Beykent yangın temizliği nasıl yapılır, Beykent yanmış yerin temizliği, Beykent yangın sonrası ev temizliği, Beykent yangın sonrası temizlik şirketi

Beykent yangın sonrası temizliği, yangın

Beykent yangın sonrası temizliği, yangın” üzerine bir düşünce

 • 10 Ocak 2011, 21:30
  Kalıcı bağlantı

  Merhaba,
  Evimizde temizliğe ihtiyacımız var.
  Banyo kısmında termosifondan kaynaklanan küçük çaplı bir yangın çıktı maalesef. Hasarımız çok büyük değil; sadece banyo içerisinde fakat tüm evi is kapladı.
  Yaklaşık 100m² 2+1 daire. Duvarları ve mobilyaları özellikle koltukları is kapladı. Sanırım duvarlar için temizlikten sonra tekrar boya gerekecektir.
  Bir yardımınız olabilir mi? Bize maliyeti ne olur?
  Bilgilendirebilirseniz sevinirim.
  Nazlı Bayrakçı

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir