Hızlı Ara

cam temizlik şirketi
cam yıkama şirketi

Cam yıkama şirketi;
Cam temizlik şirketi; Bina ve plazaların camlarının silinmesi ve cephe kaplamalarının yıkanması, hem bina cephe kaplamalarının uzun ömürlü olması
hem de camların estetikliğinin ortaya çıkması için gereklidir. Her zaman zararlı çevresel etkilere maruz kalan dış cephe
sistemleri yağmur, asit yağmurları, toz ve küçük parçacıkların üzerine yapışması sonucu geri dönüşümsüz hasara neden olur.

Plazaların, çok katlı binaların, iş merkezleri ve ofis binalarının en az yılda iki kez dış cephe cam ve kaplamalarının temizlenmesi gerekmektedir.Bina cephesinin yıkanması ve camların periyodik olarak silinmesi cephe ve cam yapısının korunarak size gelecekte oluşabilecek muhtemel zararlar konusunda maddi tasarruf sağlar. Cam silim hizmeti için bize ulaşmanız durumunda ÜCRETSİZ keşif ekibi gönderilerek binanız görülür ve uygun teklif hazırlanakar size iletilir.
Binaların cam temizliği konusunda tüm ekiplerimiz işinde profesyonel, çevre ve çalışan güvenliği hakkında eğitimlerini almış, çalışma esnasında yüzeyin türüne göre malzeme ve kimyasal kullanımı konusunda geniş deneyim ve beceriye sahip personellerden oluşmaktadır.Sizleri de yüzlerce referansımız arasında görmekten onur duyarız.
Cam temizlik şirketi, cam temizleme şirketi, camcı şirket

CAM YIKAMA İÇİN KULLANILAN DETERJANLAR, KİMYASALLAR, EKİPMANLAR:
Kimyasal, Deterjanlar, Dezenfektanlar: Kullanılan tüm ürünler Çevre ve doğa dostu (doğada 100% çözülebilen) reaktifler, cam, alüminyum, mermer, metal ve ahşap tüm yüzey ve alanlar için özellikle üretilmiş ürünlerdir. Bütün kimyasal ve deterjanlar sertifikalı olup, talebiniz dahilinde “(MSDS) – (Material Safety Data Sheets) Ürün güvenlik ve bilgi formu” tarafınıza gönderilir.
Ekipmanlar: Platform sepetli vinç, teleskopik uzatma, asansör asma sepet, iskele vb. (gerekli ise) basınçlı yıkama makinesi, cam temizliği için cam silim takımları, eldivenler ve diğer genel temizlik ekipmanları.
ORGANİZASYON, ÇALIŞMA:
Cam silimi ve dış cephe temizliği için bize sayfamızda bulunan sabit hat ve GSM telefonlarından ulaşabilir, ÜCRETSİZ keşif talebinde bulunabilirsiniz.Veya mümkünse binanızın fotoğraflarını ve adresinizi mail yoluyla bize iletebilir fiyatlandırma konusunda teklif talebinde bulunabilirsiniz.Binanızın ve camların durumu, konumu, çalışma gün ve ekip sayısı belirlenerek oluşturulacak olan teklifimiz en kısa sürede size iletilir.Teklimizin onaylanması durumunda tüm çevre ve çalışan güvenliği tarafımızca sağlanarak hizmet yerine getirilir.
ÖDEME ŞEKLİ:
Genellikle iş bitimi ve nakit.

Cam temizliği firması; Üniversite, fırın, ev, hastane, konut, restoran, lokanta, sağlık ocağı, yurt, mağaza, yuva, dükkan, alış veriş merkezi (AVM), otel, depo, pastane, camii, yemekhane, imalathane, ofis, hamam, market, büro, tatil köyü, ticaret merkezi, üretim alanları, işyeri, okul, bina, apartman, daire, pansiyon, dershane, kolej, klinik, eczane, güzellik salonu, tıp merkezi, film çekim yerleri (set ve stüdyo), fuar ve stand alanları, spor salonu, tiyatro ve temizlik ihtiyacı olan her bölgeye her alana hizmet veriyoruz.Eşyalı, boş, inşaattan çıkmış, yangın sonrası veya su baskını görmüşse lütfen bu hususları bizi aradığınızda belirtiniz.

Cam Temizlik şirketi hizmetlerimiz:
cam temizliği şirketi
cam silimi
cam silim şirketleri
Dış cephe temizliği
Bina temizliği
fabrikaların cam temizlikleri
Dıştan cam temizlikleri
Cam temizleme firması
Plaza tarzı binaların temizlenmesi (dıştan, vinç yardımı ile)
Bina cam silme
Apartman camlarının temizlenmesi
Ofis camlarının silinmesi
Kirli camların temizlenmesi

Cam yikama şirketi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.