Hızlı Ara

başakşehir temizlik şirketi
temizlik şirketi

Başakşehir temizlik şirketi

Başakşehir, 2008 yılında Küçükçekmece’den ayrılmış ve ilçe olmuştur.İstanbul Başakşehir ilçesi güneyden Avcılar, Küçükçekmece ve Bağcılar, güneybatıda Esenyurt, doğudan Esenler ve Sultangazi, kuzey doğudan Eyüp, kuzeyden Arnavutköy ilçeleri ile çevrilidir.
3 ayrı ana bölgesi bulunmaktadır.
1- İkitelli, Başak konutları,
2- Kayabaşı, Altınşehir,
3- Bahçeşehir.

Başakşehir’in 1.- 2. etaplar, Güvercintepe, Altınşehir merkezi, Şahintepe mahalleleri ve Kayabaşı köyü Küçükçekmece ilçesine, 4. ve 5. etapları Esenler ilçesine, Bahçeşehir bölgesi ise Büyükçekmece belediyesine bağlı bir belde belediyesi konumundaydı. Son yapılan değişiklik ile yukarıdaki semtler birleştirilerek Başakşehir Belediyesi (ilçesi) kurulmuş oldu.

Başakşehir bölgesinden bize ulaşmak için sayfa üzerinde ve İletişim sayfamızdaki sabit telefonlardan veya Gsm numarasından bizi arayabilirsiniz. Ayrıca mail veya whatsapp yoluyla tarafımızdan temizlik ve boya badana konusunda bilgi alabilirsiniz.İçten veya dıştan (inşaat bitimi, yangın sonrası, cam silimi, su baskını sonrası, kurulu iş yeri) temizlik talebi için fabrikaların, iş yerlerinin, plaza, binalar vb. geniş alanlı meskenler harici ortalama daireler için keşif hizmetimiz yoktur. Ev, daire ve küçük ölçekli ofis, iş yeri temizlikleri hakkında bilgi ve fiyatlandırmayı öğrenebilmek için meskeninizin metrekaresi ve nerede bulunduğunu bizi aradığınızda bildirmeniz yeterli.

Tel: 0212 515 2926 – Gsm / WhatsApp: 0545 493 4187

Başakşehir temizlik şirketi hizmetlerimiz:
Başakşehir bölgesinde ofis temizliği
Başakşehir ev temizliği yapan şirketler
Başakşehir cam silimi firmalar
Başakşehir inşaat temizliği şirketleri
Başakşehir dış cephe temizliği
Başakşehir bina temizliği
Cila uygulama
Şirinevler’deki fabrikaların temizlikleri
Tadilat sonrası temizlik
Taşınma sonrası temizleme
Taşınma öncesi temizlikleri
Dıştan cam temizlikleri
Sert zemin yıkama
Apartman temizleme
Plaza tarzı binaların temizlenmesi (dıştan, vinç yardımı ile)
Fuar temizliği
Bina cam silme
Stand temizlik
Temizlik personeli istihdamı (Eleman temini)
Günlük temizlik, haftalık temizlik, aylık temizlik
Başakşehir ev temizlik şirketi

Üniversite, fırın, ev, hastane, konut, sağlık ocağı, yurt, mağaza, yuva, dükkan, alış veriş merkezi (AVM), otel, depo, pastahane, camii, hamam, market, tatil köyü, ticaret merkezi, iş yeri, okul, pansiyon, dersane ve temizlik ihtiyacı olan her bölgeye her alana hizmet veriyoruz. Eşyalı, boş, inşaattan çıkmış, yangın sonrası veya su baskını görmüşse lütfen bu hususları bizi aradığınızda belirtiniz.

Tel: 0212 515 2926 – Gsm / WhatsApp: 0545 493 4187

Başakşehir temizlik şirketi, Başakşehir temizlik şirketleri

Başakşehir’in diğer mahalle ve semtleri;
Altınşehir, Güvercintepe, Başakşehir 1. – 2. – 3. – 4. ve 5. etaplar , Kayabaşı, Başak Mahallesi, Şahintepe, Onurkent, Ziya Gökalp, Şamlar köyü, Bahçeşehir 1.kısım, Bahçeşehir 2.kısım semtlerinde temizlik hizmeti veriyoruz.

Başakşehir temizlik şirketi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir