Hızlı Ara

inşaat temizliği
inşaat temizlik işi yaptırmak istiyorum

İnşaat temizlik işi yaptırmak istiyorum dediğinizde Kuzey temizlik şirketi olarak inşaat alanında her meskenin inşaat temizliği yapılmaktadır, inşaat ve şantiye temizliği yapan şirketimiz işyeri, daire, okul, ev, fabrika, otel, dükkan, dershane, villa, kolej, bodrum, üniversite, şantiye, yazlık ev, bina, apartman, spor salonu, merdiven, hamam çok daha çeşitli yapı ve yüzeylerin hassas inşaat temizliği çalışmaları yüzeylere zarar vermeden ve her yüzeyin kendine has imal edilmiş temizlik ürünleri tarafından temizliğinin yapılması büyük ehemmiyet arz etmektedir.

İnşaat temizliği firması olarak, sizlere en kaliteli hizmet sunmak için alanımızdaki diğer firmalar gibi ekipler halinde hizmet vermekteyiz.

Tel: 0212 515 2926 – Gsm / WhatsApp: 0553 110 4213

İnşaat sonrası temizlik

İnşaat artıkları ve inşaatların bitiminden sonra ortaya çıkan ve temizliği çok zahmet isteyen kaba pislikleri şirketimiz en kısa müddette temizler ve inşaatın artıklarından ve atıklarından eser kalmaz.

İnşaat sonrası temizliğini şirketimiz kaliteli ve garantili olarak yapmaktadır. İnşaat artıklarını temizlemek kolay değil ve herkesin yapabileceği bir temizlik değildir. Zira kaba olarak görünen temizliğin yanı sıra asıl olan kaba pislikten sonra kalan toz ve ince pisliktir. Şirketimiz sadece inşaat sonrası ortaya çıkan kaba pisliği değil bu arada gözden kaçan ve dikkat edilmeyen ince pisliğinde inşaattan arındırılmasını sağlar.

İnşaat sonrası ev temizliği şirketi olarak Kuzey temizlik şirketi markası oluşturmak ve güvenirliliğini artırmak için büyük fedakârlık ile çalışmaktayız. Bu özverinin meyvelerini de bir temizlik şirketi için paha biçilmez olan müşteri güveni ile karşılığını aldık. Artık işimizin daha zor olduğunu biliyoruz. Sizlerin güveninize yakışmaya çalışmaktayız.

Tel: 0212 515 2926 – Gsm / WhatsApp: 0553 110 4213

İnşaat temizlik işi yaptırmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir