Hızlı Ara

kemerburgaz temizlik şirketi
temizlik şirketi

Kemerburgaz temizlik şirketi

İstanbul Eyüp ilçesine bağlı nahiye merkezi olan Kemerburgaz, Yayla, Pirinçci, Akpınar, Kısırmandıra, İhsaniye, Odayeri, Y.Ağaçlı, A.Ağaçlı, Göktürk ve Çiftalan köyleri ile tamamlanır. Eyüp’ün kuzey bölgesinde kalan Göktürk mahallesi ve civar köylerinin bağlı bulunduğu Kemerburgaz bucak merkezidir.Eski adıyla Pirgos (burgaz) olan Kemerburgaz 1990 yıllarından sonra yapımına başlanan villalar ve konutlarla İstanbul sakinlerinin dikkat çeken yerleşim merkezi haline gelmiştir. Kuzey tarafında Çiftalan , Güneyde Alibeyköy ve Hasdal, Doğu tarafında Sarıyer ve Bahçeköy, batısında Habipler ve Pirinççi bulunur.

Kemerburgaz Temizlik Şirketi; Kuzey Temizlik Kemerburgaz’da temizlik şirketi arayan müşterilerimize ÜCRETSİZ keşif hizmeti sunmaktadır. Kemerburgaz bölgesinden bize ulaşmak için sayfa üzerinde ve İletişim sayfamızdaki sabit telefonlardan veya Gsm numarasından bizi arayabilirsiniz. Ayrıca mail veya WhatsApp, Telegram yoluyla tarafımızdan temizlik ve boya badana konusunda bilgi alabilirsiniz.İçten veya dıştan (inşaat bitimi, yangın sonrası, cam silimi, su baskını sonrası, kurulu işyeri) temizlik talebi için fabrikaların, işyerlerinin, plaza, binalar vb. geniş alanlı meskenler harici ortalama daireler için keşif hizmetimiz yoktur.Ev, daire ve küçük ölçekli ofis, işyeri temizlikleri hakkında bilgi ve fiyatlandırmayı öğrenebilmek için meskeninizin metrekaresi ve nerede bulunduğunu bizi aradığınızda bildirmeniz yeterli.Temizlik hizmeti talebinde bulunmak için dilediğiniz günde istediğiniz saatte bizi arayabilirsiniz…

Kemerburgaz temizlik şirketi hizmetlerimiz:
Kemerburgaz bölgesinde ofis temizliği
Kemerburgaz ev temizliği yapan şirketler
Kemerburgaz cam silimi firmalar
Kemerburgaz inşaat temizliği şirketleri
Kemerburgaz dış cephe temizliği
Kemerburgaz bina temizliği
Cila uygulama
Kemerburgaz’daki fabrikaların temizlikleri
Tadilat sonrası temizlik
Taşınma sonrası temizleme
Taşınma öncesi temizlikleri
Dıştan cam temizlikleri
Sert zemin yıkama
Apartman temizleme
Plaza tarzı binaların temizlenmesi (dıştan, vinç yardımı ile)
Fuar temizliği
Bina cam silme
Stand temizlik
Temizlik personeli istihdamı (Eleman temini)
Günlük temizlik, haftalık temizlik, aylık temizlik

Üniversite, fırın, ev, hastane, konut, sağlık ocağı, yurt, mağaza, yuva, dükkan, alış veriş merkezi (AVM), otel, depo, pastane, camii, hamam, market, tatil köyü, ticaret merkezi, işyeri, okul, pansiyon, dersane ve temizlik ihtiyacı olan her bölgeye her alana hizmet veriyoruz.Eşyalı, boş, inşaattan çıkmış, yangın sonrası veya su baskını görmüşse lütfen bu hususları bizi aradığınızda belirtiniz.

Kemerburgaz temizlik şirketi, Kemerburgaz temizlik şirketleri

Pirinççi, Yayla, Akpınar, İhsaniye, Kısırmandıra, Odayeri, A.Ağaçlı, Y.Ağaçlı, Çiftalan ve Göktürk köyleri ve semtlerinde temizlik hizmeti veriyoruz.

Kemerburgaz temizlik şirketi

Kemerburgaz temizlik şirketi” üzerine bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir