Hızlı Ara

beylikdüzü temizlik şirketi
temizlik şirketi

Beylikdüzü temizlik şirketi

Beylikdüzü, İstanbul’un batısında kalan ilçelerden biri olup, kuzeyden Esenyurt, Doğudan Avcılar, batıdan Büyükçekmece ve güneyinden marmara denizi ile çevrilidir.Beylikdüzü yüzölçümü 11.162.000 m2 dir.
Bir dönem Helenlerin yerleşkesi olduğu varsayılan Beylikdüzü Bizans döneminde Büyükçekmece’nin en gözde beldelerinden biri iken Osmanlı İmparatorluğu egemenliğine İstanbul’un fethi ile bağlanmıştır.

Beylikdüzü, Barış Mahallesi, Adnan Kahveci, Cumhuriyet, Büyükşehir, Gürpınar, Dereağzı, Kavaklı, Sahil, Marmara, Yakuplu
mahalleleri ile tamamlanır.

Beylikdüzü bölgesinden bize ulaşmak için sayfa üzerinde ve İletişim sayfamızdaki sabit telefonlardan veya Gsm numarasından bizi arayabilirsiniz. Ayrıca mail veya WhatsApp, Telegram yoluyla tarafımızdan temizlik ve boya badana konusunda bilgi alabilirsiniz. İçten veya dıştan (inşaat bitimi, yangın sonrası, cam silimi, su baskını sonrası, kurulu işyeri) temizlik talebi için fabrikaların, işyerlerinin, plaza, binalar vb. geniş alanlı meskenler harici ortalama daireler için keşif hizmetimiz yoktur.Ev, daire ve küçük ölçekli ofis, işyeri temizlikleri hakkında bilgi ve fiyatlandırmayı öğrenebilmek için meskeninizin metrekaresi ve nerede bulunduğunu bizi aradığınızda bildirmeniz yeterli.Temizlik hizmeti talebinde bulunmak için dilediğiniz günde istediğiniz saatte bizi arayabilirsiniz…

Beylikdüzü temizlik şirketi hizmetlerimiz:
Beylikdüzü bölgesinde ofis temizliği
Beylikdüzü ev temizliği yapan şirketler
Beylikdüzü cam silimi firmalar
Beylikdüzü inşaat temizliği şirketleri
Beylikdüzü dış cephe temizliği
Beylikdüzü bina temizliği
Cila uygulama
Beylikdüzü’ndeki fabrikaların temizlikleri
Tadilat sonrası temizlik
Taşınma sonrası temizleme
Taşınma öncesi temizlikleri
Dıştan cam temizlikleri
Sert zemin yıkama
Apartman temizleme
Plaza tarzı binaların temizlenmesi (dıştan, vinç yardımı ile)
Fuar temizliği
Bina cam silme
Stand temizlik
Temizlik personeli istihdamı (Eleman temini)
Günlük temizlik, haftalık temizlik, aylık temizlik

Üniversite, fırın, ev, hastane, konut, sağlık ocağı, yurt, mağaza, yuva, dükkan, alış veriş merkezi (AVM), otel, depo, pastane, camii, hamam, market, tatil köyü, ticaret merkezi, işyeri, okul, pansiyon, dersane ve temizlik ihtiyacı olan her bölgeye her alana hizmet veriyoruz.Eşyalı, boş, inşaattan çıkmış, yangın sonrası veya su baskını görmüşse lütfen bu hususları bizi aradığınızda belirtiniz.

Beylikdüzü temizlik şirketi, Beylikdüzü temizlik şirketleri

Beylikdüzü, Barış Mahallesi, Adnan Kahveci, Cumhuriyet, Büyükşehir, Gürpınar, Dereağzı, Kavaklı, Sahil, Marmara, Yakuplu semtlerinde temizlik hizmeti veriyoruz.

Beylikdüzü temizlik şirketi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir