Hızlı Ara

merter temizlik şirketi
temizlik şirketi

Merter temizlik şirketi

Merter, İstanbul Bahçelievler ve Güngören belediyelerine bağlı semt olup,
Kuzeyden Keresteciler sitesi ve Güngören, Güneyinde Zeytinburnu, batısında Bahçelievler, doğusunda Topkapı ile çevrilidir. Merterin ilk kuruluşu Kırkpınar Ağalığı yapan Ahmet Merter tarafından 1960’lı yıllara dayanır. Ahmet Merter tarafından kurulan ilk site Merter sitesi olarak anılmaya başlar, daha sonraları semt komple Merter adını alır.

Tel: 0212 515 2926 – Gsm / WhatsApp: 0545 493 4187

Merter’de birçok tekstil firmaları ve iş yerleri bulunmaktadır. İBB ek binası da buradadır.Ulaşım imkanları çok geniştir ve merkezi bir yerde olduğu için tanınan bir semttir. Metro ve metrobüs gibi önemli ulaşım araçları buradan geçer.

Merter Temizlik Şirketi; Kuzey Temizlik Merter’de temizlik şirketi arayan müşterilerimize ÜCRETSİZ keşif hizmeti sunmaktadır. Merter bölgesinden bize ulaşmak için sayfa üzerinde ve İletişim sayfamızdaki sabit telefonlardan veya Gsm numarasından bizi arayabilirsiniz. Ayrıca mail veya whatsapp yoluyla tarafımızdan temizlik ve boya badana konusunda bilgi alabilirsiniz.İçten veya dıştan (inşaat bitimi, yangın sonrası, cam silimi, su baskını sonrası, kurulu işyeri) temizlik talebi için fabrikaların, işyerlerinin, plaza, binalar vb. geniş alanlı meskenler harici ortalama daireler için keşif hizmetimiz yoktur.

Ev, daire ve küçük ölçekli ofis,işyeri temizlikleri hakkında bilgi ve fiyatlandırmayı öğrenebilmek için meskeninizin metrekaresi ve nerede bulunduğunu bizi aradığınızda bildirmeniz yeterli.Temizlik hizmeti talebinde bulunmak için dilediğiniz günde istediğiniz saatte bizi arayabilirsiniz…

Merter temizlik şirketi hizmetlerimiz:
Merter bölgesinde ofis temizliği
Merter ev temizliği yapan şirketler
Merter cam silimi firmalar
Merter inşaat temizliği şirketleri
Merter dış cephe temizliği
Merter bina temizliği
Cila uygulama
Merter’deki fabrikaların temizlikleri
Tadilat sonrası temizlik
Taşınma sonrası temizleme
Taşınma öncesi temizlikleri
Dıştan cam temizlikleri
Sert zemin yıkama
Apartman temizleme
Plaza tarzı binaların temizlenmesi (dıştan, vinç yardımı ile)
Fuar temizliği
Bina cam silme
Stand temizlik
Temizlik personeli istihdamı (Eleman temini)
Günlük temizlik, haftalık temizlik, aylık temizlik

Üniversite, fırın, ev, hastane, konut, sağlık ocağı, yurt, mağaza, yuva, dükkan, alış veriş merkezi (AVM), otel, depo, pastane, camii, hamam, market, tatil köyü, ticaret merkezi, işyeri, okul, pansiyon, dersane ve temizlik ihtiyacı olan her bölgeye her alana hizmet veriyoruz.

Eşyalı, boş, inşaattan çıkmış, yangın sonrası veya su baskını görmüşse lütfen bu hususları bizi aradığınızda belirtiniz.

Merter temizlik şirketi, Merter temizlik şirketleri

İstanbul Güngören ilçesinin diğer mahalleleri şunlardır;
Abdurrahman Nafiz Gürman, Akıncılar, Güneştepe, Gençosman, Güven, Mareşal Fevzi Çakmak, Haznedar, Mehmet Nezih Özmen, Sanayi, Merkez, Tozkoparan bu mahallelere temizlik hizmeti veriyoruz.

Tel: 0212 515 2926 – Gsm / WhatsApp: 0545 493 4187

Merter temizlik şirketi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir