Hızlı Ara

şirinevler temizlik şirketi
temizlik şirketi

Şirinevler temizlik şirketi

Şirinevler, İstanbul Bahçelievler’de bağlı nüfusu kalabalık Türkiye’nin en büyük mahallelerinden biridir. Merkezi bir yer olmasından dolayı ulaşım açısından her yöne araç bulunur. Oldukça kozmopolit bir yapıda olan semt 1964 yılında mahalle olmuştur. Popülerliği ile bilinen semt dernek, dersane, kurs ve alış veriş mağazaları ile meşhurdur. Semt sınırlarında birçok fabrikanın satış mağazası bulunur. Ataköy ile arasında bağ olarak sadece bir üst geçit vardır.

Tel: 0212 515 2926 – Gsm / WhatsApp: 0553 110 4213

Şirinevler bölgesinden bize ulaşmak için sayfa üzerinde ve İletişim sayfamızdaki sabit telefonlardan veya Gsm numarasından bizi arayabilirsiniz. Ayrıca mail veya whatsapp yoluyla tarafımızdan temizlik ve boya badana konusunda bilgi alabilirsiniz.İçten veya dıştan (inşaat bitimi, yangın sonrası, cam silimi, su baskını sonrası, kurulu işyeri) temizlik talebi için fabrikaların, işyerlerinin, plaza, binalar vb. geniş alanlı meskenler harici ortalama daireler için keşif hizmetimiz yoktur.Ev, daire ve küçük ölçekli ofis,işyeri temizlikleri hakkında bilgi ve fiyatlandırmayı öğrenebilmek için meskeninizin metrekaresi ve nerede bulunduğunu bizi aradığınızda bildirmeniz yeterli.Temizlik hizmeti talebinde bulunmak için dilediğiniz günde istediğiniz saatte bizi arayabilirsiniz…

Şirinevler temizlik şirketi hizmetlerimiz:
Şirinevler bölgesinde ofis temizliği
Şirinevler ev temizliği yapan şirketler
Şirinevler cam silimi firmalar
Şirinevler inşaat temizliği şirketleri
Şirinevler dış cephe temizliği
Şirinevler bina temizliği
Cila uygulama
Şirinevler’deki fabrikaların temizlikleri
Tadilat sonrası temizlik
Taşınma sonrası temizleme
Taşınma öncesi temizlikleri
Dıştan cam temizlikleri
Sert zemin yıkama
Apartman temizleme
Plaza tarzı binaların temizlenmesi (dıştan, vinç yardımı ile)
Fuar temizliği
Bina cam silme
Stand temizlik
Temizlik personeli istihdamı (Eleman temini)
Günlük temizlik, haftalık temizlik, aylık temizlik

Üniversite, fırın, ev, hastane, konut, sağlık ocağı, yurt, mağaza, yuva, dükkan, alış veriş merkezi (AVM), otel, depo, pastane, camii, hamam, market, tatil köyü, ticaret merkezi, işyeri, okul, pansiyon, dersane ve temizlik ihtiyacı olan her bölgeye her alana hizmet veriyoruz.Eşyalı, boş, inşaattan çıkmış, yangın sonrası veya su baskını görmüşse lütfen bu hususları bizi aradığınızda belirtiniz.

Şirinevler temizlik şirketi, Şirinevler temizlik şirketleri

Bahçelievler’in diğer mahalle ve semtleri;
Camlıkahve, Cumhuriyet, Haznedar, Çobançeşme, Çalışlar, Fevzi Çakmak, Merter, Hürriyet, Talatpaşa, Kocasinan, Ünverdi, Merkez, Yayla, Siyavuşpaşa, Şirinevler, Soğanlı, Zafer, Yenibosna semtlerinde temizlik hizmeti veriyoruz.

Tel: 0212 515 2926 – Gsm / WhatsApp: 0553 110 4213

Şirinevler temizlik şirketi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir