Hızlı Ara

inşaat temizlik şirketi
inşaat temizlik şirketi

İnşaatı bitmiş bina temizleme hizmetimizde tüm makine ve ekipmanlar ile oluşturmuş olduğumuz ekiplerimiz, anahtar teslim hizmet anlayışımızla ve titizlikle görevlerini yerine getirmektedirler.

Yeni bir bina (inşaat sonunda) ya da mevcut bir konutun tadilatı sonrası olsun, bütün işler tamamen bitiğinde ortalık dağınık kalacaktır.İnşaat temizlikleri konusunda aradığınız yer burası! Kuzey Temizlik Hizmetleri, yeni binalarınızı veya tadilat sonrası meskenlerinizi, inşaat sonrası için size ve binanıza özel temizlik paketleri sunar. Bizi diğer İstanbul temizlik şirketlerinden ayıran şey, her bir temizlik teklifinin inşaat veya şantiye projeniz için özelleştirilmesidir.

Tel: 0212 515 2926 – Gsm / WhatsApp: 0553 110 4213

Yeni inşaat temizliği:

Yeni bir ev, apartman binası, inşaat ve şantiye kurulumu yapan mimar, mühendis, müteahhit veya inşaat firmasıysanız, potansiyel müşterilerinize görsel etkileme için yeni olan veya yeni görünen her şeye ihtiyacınız olacak. Temizlik ekibimiz, inşaat süreciniz boyunca ekibiniz yada ustalarınızın bitirmiş olduğu her alanın temizlenmesinde ve inşaat projenizin tamamlanmasında tam bir temizlik yapmak için yardımcı olacaktır.

Tadilat sonrası ev temizliği

Bir evi yenilemek veya tadilat yapmak yorucu ve dağınık bir iştir. Duvarları yıkmak, yeni aydınlatmalar, kapı, dolap, tezgah, parkeler ve daha fazlasını ölçmek, kesmek ve monte etmek – hepsi bir karmaşa ile sonuçlanabilir. Kuzey Group; inşaat veya tadilat sonrası yenilenmiş mutfağınızı, banyonuzu, yatak odanızı ya da tüm yaşam alanlarınızı yukarıdan aşağıya ve duvardan zemine temizler.

İnşaat bitimi ve tadilat sonu temizlikler genellikle şunları içerir

  • Duvarların tozunun alınması
  • Aydınlatma ürünlerinin silinmesi
  • Dolapların silinmesi
  • Mobilyaların silinmesi
  • Kapıların silinmesi
  • Zeminlerin türüne göre temizlenmesi
  • Paslanmazların tozunun alınması ve parlatılması
  • Mutfak ve banyoların ince temizliği
  • Camların iç-dış silinerek, pencere mermerlerinin temizlenmesi

Tel: 0212 515 2926 – Gsm / WhatsApp: 0553 110 4213

İnşaatı bitmiş bina temizleme, Yeni inşaat temizliği, Tadilat sonrası ev temizliği, İnşaat bitimi ve tadilat sonu temizlikler, şantiye temizlik şirketleri

İnşaatı bitmiş bina temizleme